1 червня – Міжнародний день захисту дітей

До Міжнародного дня захисту дітей у місті проводяться святкові заходи 

До Міжнародного дня захисту дітей у місті Одеса в умовах карантинних обмежень організовані святкові заходи для юних одеситів.
З метою розвитку інтелектуальних, творчих здібностей та організації змістовного дозвілля дітей департаментом освіти та науки Одеської міської ради ініційовані онлайн-виставка дитячих малюнків «Світ очима дітей» у соціальній мережі «Фейсбук»/«Інстаграм» та онлайн-вікторина «Права людей починаються з прав дитини».
Закладами освіти міста в режимі онлайн проводиться розважальна програма «Місто мрій», в рамках якої відбудуться фестиваль дитячих відеороликів, театралізовані вистави, майстер-класи, інтелектуальні ігри, конкурси малюнків, концерти творчих художніх колективів, відеоекскурсії, фотофлешмоби.
З метою підтримки обдарованої учнівської молоді міста, стимулювання учнівської активності, спрямованої на досягнення високих результатів у навчанні, творчих здобутків у науково-дослідницькій діяльності у червні 2020 року грошовими винагородами будуть нагороджені переможці ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів та ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України, які посіли І місця у 2019/2020 навчальному році.

План загальноміських заходів з нагоди святкування Міжнародного дня захисту дітей в умовах карантинних обмежень додається.

Share this post