Кадрові питання

  Методичні рекомендації  щодо оформлення документації та наказів з кадрових питань. Перейдіть за посиланням.   
   Щодо отримання КЕП (Кваліфікований електронний підпис). Перейдіть за посиланням.
  До уваги працівників галузі “Освіта”. ВЕБ ПОРТАЛ ЕЛЕКТРОННИХ ПОСЛУГ ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ УКРАЇНИ: Що таке «електронна трудова книжка», ” електронний цифровий підпис”, електронний реєстр листків непрацездатності. Перейдіть за посиланням.
Поради щодо отримання сертифікату на знання української мови. Перейдіть за посиланням.
Щодо оформлення документації у закладах та установах. Перейдіть за посиланням.
Щодо оформлення документів на нагородження працівників. Перейдіть за посиланням.

ОГОЛОШЕННЯ КОНКУРСІВ
Департамент освіти та науки Одеської міської ради оголошує (опубліковано 02.01.2023) на посаду директора:

  • ОДЕСЬКОЇ ПОЧАТКОВОЇ ШКОЛИ №275 ОДЕСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ (вул. Корольова академіка, 108).

Документи подаються до 27 січня  2023 року (включно)  з 14.00  до 16.00  за адресою:  вул. Канатна, 134, відділ  кадрової та  правової роботи Департаменту освіти та науки Одеської міської ради, 1 поверх, каб. 109,  тел. (048)776-01-43  або  (048)725-35-93. Відповідальна особа: Вадим ВЄЛЄВ, начальник відділу.

__________________________________________

Рішення Одеської міської ради від 10.06.2020 № 6117-VII “Про затвердження Положення про конкурс на посаду керівника закладу загальної середньої освіти комунальної власності територіальної громади міста Одеси у новій редакції”

Наказ Міністерства освіти і науки України від 19.05.2020 № 654 “Щодо примірного переліку питань”

Лист Міністерства освіти і науки України від 20.05.2020 № 1/9-264 “Щодо окремих питань проведення конкурсу на посаду керівника закладу загальної середньої освіти “

Наказ департаменту освіти та науки Одеської міської ради від 10.06.2020 № 119  “Про затвердження форм  та критеріїв оцінювання  перевірки знання законодавства України у сфері загальної середньої освіти під час проведення  конкурсу на посаду керівника закладу загальної середньої освіти комунальної власності територіальної громади міста Одеси”

Зразок ситуаційного завдання щодо перевірки професійних компетентностей кандидатів на посаду керівника закладу загальної середньої освіти

________________

  Висновки конкурсних комісій Департаменту освіти та науки Одеської міської ради:

Рішення Одеської міської ради від 28.09.2022 р. № 996-VIІI “Про затвердження Положення про проведення конкурсу на посаду директора інклюзивно-ресурсного центру Одеської міської ради”

Наказ Департаменту освіти та науки Одеської міської ради від 12.10.2022 р. № 222 “Про затвердження форм та критеріїв оцінювання перевірки знання законодавства України у сфері освіти під час проведення конкурсу на посаду директора інклюзивно-ресурсного центру Одеської міської ради”

________________

  Висновки конкурсних комісій Департаменту освіти та науки Одеської міської ради:

Рішення Одеської міської ради  від 17.03.2021 р.  № 171-VIII «Про затвердження положень про конкурси на посади директора та педагогічних працівників Комунальної установи «Одеський центр професійного розвитку педагогічних працівників»

Статут  Комунальної установи «Одеський центр професійного розвитку педагогічних працівників», затверджений рішенням Одеської міської ради від 16 вересня 2020 року № 6464-VII

 Наказ Департаменту освіти та науки Одеської міської ради від 16.11.2021 №315 «Про затвердження форм та критеріїв оцінювання перевірки знання законодавства України у сфері освіти під час проведення конкурсу на посади директора та педагогічних працівників Комунальної установи «Одеський центр професійного розвитку педагогічних працівників»

Висновок конкурсної комісії Департаменту освіти та науки Одеської міської ради на посади директора та педагогічних працівників Комунальної установи «Одеський центр професійного розвитку педагогічних працівників». Для ознайомлення перейдіть за посиланням

статті 32, 52 законів України  «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про освіту», статті 24 Закону України «Про професійну (професійно-технічну) освіту»

розпорядження Кабінету Міністрів України від 23 жовтня 2019 року №994-р «Про внесення змін до пункту 1 розпорядження Кабінету Міністрів України від 25 жовтня 2017 року № 831-р «Питання управління державними закладами професійної (професійно-технічної) освіти, підпорядкованими Міністерству освіти і науки»

наказ  Міністерства освіти і науки України від 17 липня 2019 року №998 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на заміщення посади керівника державного закладу професійної (професійно-технічної) освіти», зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 14 серпня 2019 року за №922/33893  

Висновок конкурсної комісії Департаменту освіти та науки Одеської міської ради на заміщення вакантної посади керівника державного закладу професійної (професійно-технічної) освіти, що фінансується з міського бюджету. Для ознайомлення перейдіть за посиланням

ВАКАНСІЇ
ОГОЛОШЕННЯ КОНКУРСУ НА ПОСАДИ ПОСАДОВИХ ОСІБ ДЕПАРТАМЕНТУ ОСВІТИ ТА НАУКИ ОДЕСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ТА ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ ІНКЛЮЗИВНО-РЕСУРСНОГО ЦЕНТРУ (ІРЦ)

Натисніть  на  зображення

Школа резерву керівних кадрів закладів освіти