Кадрові питання

Кадри До уваги працівників галузі “Освіта”. ВЕБ ПОРТАЛ ЕЛЕКТРОННИХ ПОСЛУГ ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ УКРАЇНИ: Що таке «електронна трудова книжка», ” електронний цифровий підпис”, електронний реєстр листків непрацездатності. Перейдіть за посиланням.
Кадри Поради щодо отримання сертифікату на знання української мови. Перейдіть за посиланням.
Кадри Щодо оформлення документації у закладах та установах. Перейдіть за посиланням.

Рішення Одеської міської ради від 10.06.2020 № 6117-VII “Про затвердження Положення про конкурс на посаду керівника закладу загальної середньої освіти комунальної власності територіальної громади міста Одеси у новій редакції”

Наказ Міністерства освіти і науки України від 19.05.2020 № 654 “Щодо примірного переліку питань”

Лист Міністерства освіти і науки України від 20.05.2020 № 1/9-264 “Щодо окремих питань проведення конкурсу на посаду керівника закладу загальної середньої освіти “

Наказ департаменту освіти та науки Одеської міської ради від 10.06.2020 № 119  “Про затвердження форм  та критеріїв оцінювання  перевірки знання законодавства України у сфері загальної середньої освіти під час проведення  конкурсу на посаду керівника закладу загальної середньої освіти комунальної власності територіальної громади міста Одеси”

Зразок ситуаційного завдання щодо перевірки професійних компетентностей кандидатів на посаду керівника закладу загальної середньої освіти

ОГОЛОШЕННЯ
ВИСНОВОК  КОНКУРСНИХ  КОМІСІЙ
ВАКАНСІЇ
Оголошення конкурсу на посади в департаменті освіти та науки Одеської міської ради

Кадри  Натисніть  на  зображення

До вашої  уваги  інформація про прогнозовані вакантні посади педагогічних працівників на 2021/2022 навчальний рік у закладах освіти комунальної власності територіальної громади м. Одеси. 

Школа резерву керівних кадрів  закладів освіти