Слова подяки Одеського міського голови Труханова Г.Л. усім педагогічним працівникам, які беруть участь у розробці дистанційних уроків,  занять, майстер-класів, а також у проекті “Одеса проводить уроки”. Для перегляду відео перейдіть за посиланням.

 

 

___________________________________

ДИСТАНЦІЙНА ОСВІТА

Відеоуроки

Просимо звернути увагу,  що уроки на вебсайті Департаменту у розділі “Дистанційна освіта” опубліковані відповідно до освітніх програм, затверджених Міністерством освіти і науки України на  2019/2020, 2020/2021, 2021/2022, 2022/2023, 2023/2024 навчальні роки. Уроки, які не відповідають діючому законодавству України видаляються.

    ОБЕРІТЬ КЛАС

     

       

    

_________________________________________

За дорученням Одеського міського голови Труханова Геннадія Леонідовича, за підтримки департаменту освіти та науки Одеської міської ради на ТВ  “МЕДІА-ІНФОРМ” у  програмі  “Одеса проводить уроки”  педагогічні працівники  м. Одеси проводять уроки.  Для перегляду відеоуроку натисніть на зображення.

 

__________________________________________

Відео заняття в закладах дошкільної освіти

Шановні батьки! Під час проведення карантину  дана сторінка вебсайту буде постійно оновлюватися  та доповнюватися  матеріалами відео занять у закладах дошкільної освіти    відповідно до  програм навчання, затверджених Міністерством освіти і науки України.  Для перегляду відео занять натисніть на картинку.

___________________________________________

Інклюзія – онлайн

 

Шановні батьки! Під час проведення карантину  дана сторінка вебсайту буде постійно оновлюватися  та доповнюватися  матеріалами відео занять  для дітей з особливими потребами, підготовленими працівниками інклюзивно-ресурсних центрів. 

Для перегляду відео занять натисніть на картинку.

 

____________________________________________

Позашкілля-онлайн

Шановні користувачі! Під час проведення карантину  дана сторінка вебсайту буде постійно оновлюватися  та доповнюватися  матеріалами  відео майстер-класів працівників закладів позашкільної освіти. Для перегляду відео майстер-класів натисніть на картинку.

____________________________________________

Онлайн-сервіси для педагогічних працівників

Шановні педагогічні працівники!

Згідно з Положенням про дистанційну форму здобуття повної загальної середньої освіти, затвердженим наказом Міністерством освіти і науки України  від 08 вересня 2020 року № 1115, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 28 вересня 2020 року за № 941/35224 дистанційне навчання реалізовується шляхом:

         На підставі  Положення під час карантину заклади освіти можуть організувати освітній процес з використанням технологій дистанційного навчання. При цьому відсутня необхідність переведення учнів (вихованців) на дистанційну форму здобуття освіти. Ознайомлення з  онлайн-сервісами для проведення дистанційного навчання. Перейдіть за посиланням. 

Інформація щодо організації у 2020/2021 навчальному році  дистанційного навчання в закладах загальної середньої освіти комунальної власності територіальної громади м. Одеси. Перейдіть за посиланням.