Дистанційна освіта

 

Слова подяки Одеського міського голови Труханова Г.Л. усім педагогічним працівникам, які беруть участь у розробці дистанційних уроків,  занять, майстер-класів, а також у проекті “Одеса проводить уроки”. Для перегляду відео перейдіть за посиланням.

 

 

ДИСТАНЦІЙНА ОСВІТА

Відеоуроки

Шановні користувачі! У 2020/2021 навчальному році дана сторінка вебсайту буде постійно оновлюватися  та доповнюватися  матеріалами відеоуроків    відповідно до  програм навчання з основних предметів, затверджених Міністерством освіти і науки України.

    ОБЕРІТЬ КЛАС

Дистанційна освіта  Дистанційна освіта  Дистанційна освіта  Дистанційна освіта

Дистанційна освіта  Дистанційна освіта  Дистанційна освіта  Дистанційна освіта  Дистанційна освіта

Дистанційна освіта  Дистанційна освіта  Дистанційна освіта

_________________________________________

За дорученням Одеського міського голови Труханова Геннадія Леонідовича, за підтримки департаменту освіти та науки Одеської міської ради на ТВ  “МЕДІА-ІНФОРМ” у  програмі  “Одеса проводить уроки”  педагогічні працівники  м. Одеси проводять уроки.  Для перегляду відеоуроку натисніть на зображення.

 

Дистанційна освіта

__________________________________________

Відео заняття в закладах дошкільної освіти

Шановні батьки! Під час проведення карантину  дана сторінка вебсайту буде постійно оновлюватися  та доповнюватися  матеріалами відео занять у закладах дошкільної освіти    відповідно до  програм навчання, затверджених Міністерством освіти і науки України.  Для перегляду відео занять натисніть на картинку.

Дистанційна освіта

___________________________________________

Інклюзія – онлайн

Дистанційна освіта

 

Шановні батьки! Під час проведення карантину  дана сторінка вебсайту буде постійно оновлюватися  та доповнюватися  матеріалами відео занять  для дітей з особливими потребами, підготовленими працівниками інклюзивно-ресурсних центрів. 

Для перегляду відео занять натисніть на картинку.

 

____________________________________________

Позашкілля-онлайн

Шановні користувачі! Під час проведення карантину  дана сторінка вебсайту буде постійно оновлюватися  та доповнюватися  матеріалами  відео майстер-класів працівників закладів позашкільної освіти. Для перегляду відео майстер-класів натисніть на картинку.

Дистанційна освіта____________________________________________

Онлайн-сервіси для педагогічних працівників

Шановні педагогічні працівники!

Дистанційна освітаЗгідно з Положенням про дистанційне навчання, затвердженим наказом Міністерства освіти і науки України від 25.04.13 №466, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 30 квітня 2013 року за №703/23235, дистанційне навчання реалізовується шляхом:

         На підставі пункту 4.2 Положення під час карантину заклади освіти можуть організувати освітній процес з використанням технологій дистанційного навчання. При цьому відсутня необхідність переведення учнів (вихованців) на дистанційну форму здобуття освіти. Ознайомлення з  онлайн-сервісами для проведення дистанційного навчання. Перейдіть за посиланням.