Доступ до публічної інформації

Доступ до публічної інформації Закон України “Про доступ до публічної інформації”. Цей Закон визначає порядок здійснення та забезпечення права кожного на доступ до інформації, що знаходиться у володінні суб’єктів владних повноважень, інших розпорядників публічної інформації, визначених цим Законом, та інформації, що становить суспільний інтерес.

Доступ до публічної інформації Закон України “Про звернення громадян”. Цей Закон регулює питання практичної реалізації громадянами України наданого їм Конституцією України права вносити в органи державної влади, об’єднання громадян відповідно до їх статуту пропозиції про поліпшення їх діяльності, викривати недоліки в роботі, оскаржувати дії посадових осіб, державних і громадських органів. Закон забезпечує громадянам України можливості для участі в управлінні державними і громадськими справами, для впливу на поліпшення роботи органів державної влади і місцевого самоврядування, підприємств, установ, організацій незалежно від форм власності, для відстоювання своїх прав і законних інтересів та відновлення їх у разі порушення.

Доступ до публічної інформації Наказ департаменту освіти та науки Одеської міської ради від 19.11.2020 № 269 “Про організацію роботи зі зверненнями громадян”

Доступ до публічної інформації Наказ департаменту освіти та науки Одеської міської ради від 19.11.2020 №270 “Про заходи щодо забезпечення доступу до публічної інформації”

  • null

    ПОРЯДОК СКЛАДАННЯ ТА ПОДАННЯ ЗАПИТУ НА ІНФОРМАЦІЮ

    відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації»

    __________________________

Доступ до публічної інформації (вебсайти)

Робота комісії по проведенню випробування на володіння державною мовою або її розуміння в обсязі, достатньому для спілкування для прийняття до громадянства України

У зв’язку набуттям чинності Закону України “Про забезпечення функціонування української мови як державної”  робота комісії по проведенню випробування на володіння державною мовою або її розуміння в обсязі, достатньому для спілкування для прийняття до громадянства України, припинила свою діяльність.

Додаткову інформацію можна отримати за посиланням.

Розпорядження Одеського міського голови від 09.09.2021  №788  Про втрату чинності розпорядження міського голови від 24 грудня 2020 року № 1152 «Про затвердження Положення про комісію по проведенню випробування на володіння державною мовою або її розуміння в обсязі, достатньому для спілкування для прийняття до громадянства України, в новій редакції”

___________________________

Доступ до публічної інформації (проєкти рішень)

Шановні користувачі! До вашої уваги, відповідно до чинного законодавства України, опубліковані  підготовлені департаментом освіти та науки Одеської міської ради проєкти рішень на засідання виконавчого комітету Одеської міської ради та Одеської міської ради.  Для ознайомлення з проєктами перейдіть за посиланням

Корисні посилання

Презентація

 “Про реалізацію вимог статті  30 “Прозорість та інформаційна відкритість закладу загальної середньої освіти”  Закону України “Про освіту”
  • Доступ до публічної інформації

 
Доступ до публічної інформації
Доступ до публічної інформації
Доступ до публічної інформації
Доступ до публічної інформації
Доступ до публічної інформації