Доступ до публічної інформації

Доступ до публічної інформації Закон України “Про доступ до публічної інформації”. Цей Закон визначає порядок здійснення та забезпечення права кожного на доступ до інформації, що знаходиться у володінні суб’єктів владних повноважень, інших розпорядників публічної інформації, визначених цим Законом, та інформації, що становить суспільний інтерес.

Доступ до публічної інформації Закон України “Про звернення громадян”. Цей Закон регулює питання практичної реалізації громадянами України наданого їм Конституцією України права вносити в органи державної влади, об’єднання громадян відповідно до їх статуту пропозиції про поліпшення їх діяльності, викривати недоліки в роботі, оскаржувати дії посадових осіб, державних і громадських органів. Закон забезпечує громадянам України можливості для участі в управлінні державними і громадськими справами, для впливу на поліпшення роботи органів державної влади і місцевого самоврядування, підприємств, установ, організацій незалежно від форм власності, для відстоювання своїх прав і законних інтересів та відновлення їх у разі порушення.

Доступ до публічної інформації Наказ департаменту освіти та науки Одеської міської ради від 19.11.2020 № 269 “Про організацію роботи зі зверненнями громадян”

Доступ до публічної інформації Наказ департаменту освіти та науки Одеської міської ради від 19.11.2020 №270 “Про заходи щодо забезпечення доступу до публічної інформації”

 • null

  ПОРЯДОК СКЛАДАННЯ ТА ПОДАННЯ ЗАПИТУ НА ІНФОРМАЦІЮ

  відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації»

  __________________________

Доступ до публічної інформації (вебсайти)

Робота комісії по проведенню випробування на володіння державною мовою або її розуміння в обсязі, достатньому для спілкування для прийняття до громадянства України

Доступ до публічної інформаціїРозпорядження Одеського міського голови від 24.12.2020 №1152  “Про затвердження Положення про комісію по проведенню випробування на володіння державною мовою або її розуміння в обсязі, достатньому для спілкування для прийняття до громадянства України, в новій редакції” 

Доступ до публічної інформаціїПорядок видачі довідок про володіння державною мовою або її розуміння обсягом, достатнім для спілкування для прийняття до громадянства України

Доступ до публічної інформації Графік засідань комісії по проведенню випробування на володіння державною мовою або її розуміння в обсязі, достатньому для спілкування для прийняття до громадянства України. Засідання комісії по проведенню випробування на володіння державною мовою або її розуміння в обсязі, достатньому для спілкування для прийняття до громадянства України, буде проводиться 12 та 26 серпня (у липні засідань комісії не буде) за адресою м. Одеса, вул. Канатна,134, актова зала (V поверх). Телефон для довідок (048) 722-05-04 або (048) 776-00-51

 • null

  ОГОЛОШЕННЯ

  УВАГА!!!

  Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 № 211 «Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2», на виконання розпорядження Одеського міського голови від 02.04.2020 р. № 282 «Про зміну режиму роботи виконавчих органів, комунальних підприємств та установ Одеської міської ради» засідання комісії по проведенню випробовування на володіння державною мовою або її розуміння в обсязі, достатньому для спілкування для прийняття до громадянства України   призупинено на час карантину.
  Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 22.07.2020 № 641 «Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2»  прийнято рішення про відновлення засідання комісії виключно за попереднім записом групою не більш, ніж з 5 осіб, за наявності засобів індивідуального захисту.
  Запис на засідання комісії або отримання довідки з даного питання за телефоном (048)776-00-51.

Доступ до публічної інформації (проєкти рішень)

Шановні користувачі! До вашої уваги, відповідно до чинного законодавства України, опубліковані  підготовлені департаментом освіти та науки Одеської міської ради проєкти рішень на засідання виконавчого комітету Одеської міської ради та Одеської міської ради.  Для ознайомлення з проєктами перейдіть за посиланням

 

Корисні посилання

Презентація

 “Про реалізацію вимог статті  30 “Прозорість та інформаційна відкритість закладу загальної середньої освіти”  Закону України “Про освіту”
 • Доступ до публічної інформації

 
Доступ до публічної інформації
Доступ до публічної інформації
Доступ до публічної інформації
Доступ до публічної інформації
Доступ до публічної інформації