22.11.2019 – Конкурс «На крилах пісень – від давнини до сучасності»

В Одесі відбудеться дитячо-юнацький фестиваль-конкурс «На крилах пісень – від давнини до сучасності» імені Нінель Ріхтер-Сочієнкової

22 листопада 2019 року о 13.00 на базі санаторію-профілакторію «Біла акація» (Французький бульвар, 59) відбудеться ІІ (фінальний) тур міського дитячо-юнацького фестивалю-конкурсу української пісні «На крилах пісень – від давнини до сучасності» імені Нінель Ріхтер-Сочієнкової (далі – Фестиваль-конкурс). Фестиваль-конкурс присвячений Нінель Петрівні Ріхтер-Сочієнковій, яка довгі роки була однією з провідних співачок Одеської опери. 

Мета заходу:

  • розвиток і пропаганда української музичної культури;
  • пошук і підтримка талановитих співаків серед учнівської молоді;
  • підвищення виконавчої майстерності юних артистів та популяризація їх творчості;
  • підвищення професійного та педагогічного рівня керівників вокальних колективів, узагальнення та поширення кращого досвіду.

У ІІ (фінальному) турі Фестивалю-конкурсу візьмуть участь кращі солісти – учні та вихованці закладів загальної середньої та позашкільної освіти комунальної власності територіальної громади м. Одеси, які стали переможцями І (відбіркового) туру Фестивалю-конкурсу, що проходив у закладах освіти м. Одеса з 05  по 14 листопада 2019 року за територіальним принципом.

Нагородження переможців та лауреатів конкурсу відбудеться 24 листопада 2019 року об 11.00 на базі санаторію-профілакторію «Біла акація» (Французький бульвар, 59).


 Фестиваль-конкурс проходить у рамках виконання заходів Міської цільової програми національно-патріотичного виховання дітей та молоді міста Одеси «Я – одесит, патріот України» на 2016-2020 роки, затвердженої рішенням Одеської міської ради від 16.03.2016 № 436-VІІ (зі змінами).

Share this post