Регіональний форум для школярів щодо захисту дітей в Інтернеті

Учні Одеської  СШ №117 взяли участь (онлайн) у Регіональному форуму МСЕ для Європи з питань захисту дітей в Інтернеті.

Одеська національна академія зв’язку ім. О.С. Попова  26-27 листопада організувала проведення Регіонального онлайн-форуму для країн Європи з питань захисту дітей в мережі Інтернет.

 У рамках угоди між департаментом освіти та науки Одеської міської ради та Одеської національної академії зв’язку ім. О.С. Попова до форуму були залучені учні та їх батьки, вчителі  Одеської СШ №117.  Форум був орієнтований на учнів 5-8 класів.

Онлайн-діалог у межах форуму був присвячений реальному використанню та впровадженню керівних настанов щодо захисту дитини в онлайновому середовищі та став гарною нагодою для поглибленого аналізу й обговорення підходів і політики в області захисту дитини в онлайновому середовищі.

Учні Одеської спеціалізованої школи No117 І-ІІІ ступенів Одеської міської ради продемонстрували високий рівень обізнаності в сфері інформаційно-комунікаційних технологій та високий рівень готовності до загроз, що сьогодні є в мережі Інтернет. 

За результатами тренінгу діти отримали основні поради з питань безпеки в мережі Інтернет та  сертифікати про участь у форумі.

Відеозапис онлайн-трансляції тренінгів:

Посилання на відгуки від учасників тренінгів (англійською мовою):


Рекомендації щодо проведення Дня безпечного Інтернету за посиланням: https://osvita-omr.gov.ua/diialnist/napriamky-roboty/ikt/

 

 

Share this post