Одеська учениця стала дипломантом Всеукраїнської олімпіади «DreamECO»    

Учениця 9 класу Одеського навчально-виховного комплексу №49 Милана Бродовська стала переможницею Всеукраїнської олімпіади «DreamECO».

Олімпіада проходила в м. Київ.

Юні екологи презентували науково-дослідницькі проекти у 4 номінаціях: «Якість довкілля», «Екологія і біорізноманіття», «Ресурси та енергія», «Моє місто».

За рішенням журі конкурсу учениця пройшла відбірковий етап та була  запрошена для участі у ІІ етапі Всеукраїнської екологічної олімпіади наукових проектів з охорони довкілля «DreamECO».

У номінації  «Якість довкілля» Милана Бродовська представила науково-дослідницький проект «Добування  природних барвників та їх використання у різних сферах діяльності людини» та посіла І місце. Переможниця нагороджена дипломом І ступеня, медаллю та цінним подарунком – планшетом.

Проект був підготовлений під керівництвом вчителя хімії  Одеського НВК №49 Нонни Кристат.

*******************************************

Всеукраїнська олімпіада «DreamECO» (конкурс міжшкільних наукових проектів з питань захисту довкілля) проводиться з метою виявлення та підтримки талановитої учнівської молоді, яка здійснює експериментальну й науково-дослідницьку роботу у галузі екології. Організатори – Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді спільно з Міжнародною школою «Меридіан».

     

Share this post