«А я просто українка, україночка»: підсумки конкурсу

Департаментом освіти та науки Одеської міської ради проведений конкурс «А я просто українка, україночка» 

З метою національно-патріотичного виховання учнівської молоді, популяризації української культури, традицій та обрядів українського народу, виявлення талановитих вихованців та розкриття їх творчого потенціалу департаментом освіти та науки Одеської міської ради проведений міський конкурс творчості серед вихованців закладів освіти м. Одеси «А я просто українка, україночка» з урахуванням карантинних обмежень, встановлених внаслідок поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19.

Участь у конкурсі взяли 37 конкурсанток від 33 закладів освіти міста. Конкурс засвідчив, що педагогічними працівниками проводиться значна робота щодо формування у дітей та молоді інтересу до української культури, традицій, обрядів українського народу, виявлення талановитих вихованців та розкриття їх творчого потенціалу. Конкурсним журі були розглянуті відеозаписи виступів учасниць конкурсу – претенденток на звання «Українка, україночка», за допомогою яких конкурсантки презентували себе та свої знання про Україну, її історію, культуру, народну творчість та звичаї.

За результатами оцінювання журі визначені переможці конкурсу, які набрали найбільшу кількість балів:

Гран-прі – Ангеліна Хлєбникова, учениця Одеського ліцею № 63;

І місце – Катерина Комарницька, учениця Одеської гімназії № 4, 

І місце –  Діана Кравець, учениця Одеської ЗОШ № 62

ІІ місце – Дарина Сидорова, вихованка Одеського ЦДЮТ «Дивосвіт»,

ІІ місце – Віталіна Чебан, вихованка Одеського ЦДЮТ «Зоресвіт»;

ІІІ місце – Катерина Іванова, учениця Одеського НВК № 84,

ІІІ місце – Олександра Нєнова, учениця Одеської ЗОШ № 15, 

ІІІ місце – Христина Олексюк, учениця Одеського юридичного ліцею.

Переможниці конкурсу будуть нагороджені відповідними дипломами департаменту освіти та науки Одеської міської ради та цінними подарунками, учасниці – дипломами.

Конкурс проводиться у рамках виконання Міської цільової програми національно-патріотичного виховання дітей та молоді міста Одеси «Я – одесит, патріот України» на 2021-2026 роки, затвердженої рішенням Одеської міської ради від 03.02.2021 № 55-VIII.

Share this post