Благодійна акція «Тепла хвиля»

Одеська освіта як завжди тримає стрій і активно долучається до подій і заходів, які відбуваються у місті

З нагоди Дня захисників і захисниць України освітяни стали активними учасниками благодійної акції «Тепла хвиля». У рамках акції представники дружньої освітянської родини разом з учнями, вихованцями закладів освіти та їх батьками для наших захисників готували їжу, пекли смаколики, ліпили вареники, наповнювали аптечки медичними засобами, збирали необхідні речі та продукти харчування, донатили кошти, плели маскувальні сітки та захисні костюми, а також кожен охочий мав можливість взяти участь у зборі коштів на обігрівачі, які будуть передані захисникам у найгарячіші точки. Дітьми власноруч створювалися обереги та подарунки, листи підтримки та малюнки, які були передані військовослужбовцям Збройних Сил України, що кожного дня боронять кордони України та оберігають наш спокій.

У закладах освіти міста проведено низку виховних заходів, майстер-класи з виготовлення оберегів для українських воїнів, виставки дитячих малюнків та творчих робіт, дитячі конкурси та фестивалі, а також патріотичний флешмоб Парламенту старшокласників м. Одеси «У єдності наша сила!». 

«Одесити – неймовірні люди. Усі об’єдналися аби виразити подяку тим, хто сьогодні нас захищає», – зазначила директорка Департаменту освіти та науки Одеської міської ради Олена Буйневич.

 

  

  

 

 

 

 

Share this post