Благодійність з нагоди професійного свята на підтримку ЗСУ

 #ОсвітаОдеси – тримаємо майбутнє у долонях

З 2014 року освітяни Одеси не перестають підтримувати незламний дух захисників та захисниць України. Учителі та вихователі разом із дітьми та їх батьками плетуть маскувальні сітки, готують їжу, виготовляють сувеніри, пишуть листівки тощо. 

Цьогоріч, традиційно з нагоди професійного свята працівники освіти проводять низку акцій на підтримку Збройних Сил України.

Так, під час благодійного ярмарку «Кава від освітян» в імпровізованих, але надзвичайно затишних шкільних кавʼярнях  можна було придбати філіжанку запашної кави із смаколиками. Організатори  акції зуміли створити атмосферу затишку, неймовірного тепла.
Також на ярмарках для всіх бажаючих були проведені майстер-класи з бісероплетіння, які надали можливість учням та вчителям навчитися виготовляти різноманітні прикраси та обереги з бісеру. 
Усі зібрані кошти будуть направлені на придбання унікальної системи для захисту неба над  рідним містом, над Півднем України. 

Учні та педагоги відвідують захисників, які перебувають на лікуванні у медичних установах міста, та пригощають смачними стравами, приготовленими педагогічними працівниками, дарують обереги, листи підтримки та дитячі малюнки.

Дякуємо всім хто долучився до освітянської благодійної акції «Кава від освітян». Нехай у ваших серцях не згасає вогонь небайдужості. Дякуємо за тепло ваших рук та безмежну самовіддачу!

 

 

  

 

 

 

  

   

Share this post