«Creative Camp: Ми з України!»: онлайн-програма від команди GoGlobal

Запрошуємо учнів 5-10 класів закладів освіти міста долучитися до онлайн-програми з психоемоційної підтримки вчителів та учнів «Creative Camp: Ми з України!»

Громадська організація «GoGlobal» у межах проєкту «GoCamp» з метою психологічної та емоційної підтримки вчителів та учнів в умовах війни, запрошує до участі заклади загальної середньої освіти комунальної власності територіальної громади м. Одеси у безкоштовній онлайн-програмі «Creative Camp: Ми з України!».

У програмі:

Практичний курс з психологічної підтримки для вчителів «Створення безпечного середовища для дітей в умовах війни» – 10 занять по 2 години. Курс триває 7 днів, протягом квітня-травня буде кілька хвиль.  02-09 квітня – перші групи, орієнтовно 2-3 години в другій половині дня. Мова – українська.

Інтерактивні зустрічі, арт-терапія та воркшопи для учнів від українських та іноземних митців, експертів креативних індустрій (кількість учасників – необмежена). Зустрічі триватимуть з 11 квітня  по 27 травня, орієнтовно по 2 години в другій половині дня. Вік: 11-16 років. Мови – українська, англійська.

Спілкування з іноземними волонтерами для школярів та вчителів у форматі розмовних клубів з 18 до 27 травня, тривалість зустрічей – 1 година вдень, 2-3 рази на тиждень. Вік: 11-16 років. Мова – англійська.

Щоб взяти участь у програмі, слід зареєструвати свою школу за посиланням 

https://gocamps.com.ua/ua/apply-as-a-school

Звертаємо увагу, що деякі сесії будуть проходити англійською  мовою – залучайте колег, які володіють іноземною мовою.

____________________________________

GoCampце найбільша освітня волонтерська програма в Східній Європі, в якій волонтери з усієї планети мотивують школярів вивчати іноземні мови та відкривають світ для дітей з усіх куточків України. 

Більш детально з міжнародним співробітництвом закладів освіти м. Одеси можна ознайомитися за посиланням https://osvita-omr.gov.ua/diialnist/napriamky-roboty/mizhnarodne-spivrobitnytstvo/

Share this post