День місцевого самоврядування: Суворовський район

Аукціон ідей «Крок за кроком до життєвої компетенції» до Дня місцевого самоврядування пройшов у Суворовському районі.

7 грудня 2017 року на базі Одеського будинку дитячої та юнацької творчості «Тоніка» були підведені підсумки роботи аукціону ідей «Крок за кроком до життєвої компетентності». На заході були присутні представники Суворовської районної адміністрації, центру зайнятості Суворовського району, департаменту освіти та науки Одеської міської ради.

Захід було проведено з метою створення організаційних, науково-методичних, інформаційних, ресурсних умов, які сприяють становленню та розвитку ефективної виховної системи в закладах. Лідери учнівського самоврядування мали можливість відвідати відділи різних організацій місцевого самоврядування, а саме: відділ контролю та моніторингу за станом території району Суворовської райадміністрації Одеської міської ради, соціально-економічний відділ Суворовської адміністрації та центр зайнятості Суворовського району.

Протягом 2 тижнів учасники працювали над своїми проектами, вкладаючи у них свої думки, ідеї та винаходи.

Лідери учнівського самоврядування закладів освіти Суворовського району презентували соціально значущі проекти, реалізація яких вдосконалить роботу органів місцевого самоврядування, створить простір любові до кожної дитини та розширить коло  змістовного дозвілля.

На розгляд громади були представлені думки, ідеї, які знайшли своє відображення  в  проектах «Від дітей – дітям», «З Інтернетом легше», «Твій слід на Землі», «Інститут родини», «Життя на роздоріжжі».

Кожен проектант отримали сертифікат учасника аукціону.

Share this post