День пам’яті Героїв Крут 2024

Україна вшановує 106-ту річницю бою під Крутами

29 січня Україна відзначає День пам’яті Героїв Крут. Цього дня ми віддаємо шану стійкості та мужності молодих хлопців, які так само, як і сьогоднішні захисники України, стали на захист української держави та зупинили нападника. Ця подія стала символом патріотизму та героїчної боротьби за Батьківщину – за Україну!

З метою формування в учнів почуття патріотизму, любові до свого народу та його героїчного минулого у закладах загальної середньої освіти комунальної власності територіальної громади м. Одеси пройшли тематичні заходи: виховні години «Герої Крут – для нащадків взірець»; уроки-пам’яті “Крути – і сум, і біль, і вічна слава України», «Герої нашої історії», «Це було під Крутами…»; уроки-реквієми «Ніколи не забути цих юних душ нескорений політ»; перегляд тематичних презентацій та документальних фільмів «Крути: подвиг і трагедія», «Крути – символ українського патріотизму», «Крути 1918»; в шкільних бібліотеках оформлені тематично-оглядові книжкові виставки “Герої Крут – для нащадків взірець»,  «Понад Крутами – вічність у сурми сурмить»;  літературні читання «Крути – наша слава, наша історія» тощо.

 

 

 

 

Вшановуючи пам’ять загиблих під Крутами, ми низько схиляємо голови перед пам’яттю тих, хто віддав своє життя у боротьбі за єдину, неподільну, незалежну Україну. Герої не вмирають, вони живуть у нашій пам’яті, вони живуть у тих, хто продовжує їх справу, вони живуть доти, поки жива їх слава.

Сучасна українська армія успадкувала славні бойові традиції своїх предків та завжди берегтиме в пам’яті імена Героїв!

Share this post