День цивільного захисту

В одеській школі пройшов День цивільного захисту

11 жовтня 2017 року в Одеській спеціалізованій школі № 111 пройшов День цивільного захисту. Основна мета заходу – вироблення алгоритму ефективних дій безпеки життєдіяльності у дітей під час надзвичайних ситуацій техногенного або природного характеру.

У проведенні заходу взяли участь керівники навчальних закладів Суворовського району, представники територіального відділу освіти Суворовського району департаменту освіти і науки Одеської міської ради. Учні та педагогічний колектив школи, а також запрошені вдосконалили свої теоретичні знання та практичні навички щодо дій в умовах екстремальних ситуацій, перевірили здатність грамотно і чітко діяти, щоб захистити своє здоров’я і життя.

Вранці школярі зібралися у дворі школи на урочисту лінійку, де був оголошений план проведення Дня цивільного захисту.

На першому уроці в цікавій і змістовній формі класні керівники розповіли учням про необхідність дотримання правил пожежної безпеки в побуті, під час подорожі до лісу, про правила поведінки на водоймах. Дітей познайомили з планом дій під час радіаційної небезпеки, розповіли про небезпечні знахідки. Для школярів провели вікторини «Основи поведінки учнів в надзвичайних ситуаціях».

Протягом дня учням продемонстрували навчальні мультфільми та фільми; була організована виставка плакатів, стіннівок, малюнків; проведено ознайомлення із засобами захисту органів дихання та шкіри. Медичні працівники ознайомили дітей з правилами надання першої медичної допомоги. Команда юних пожежних закликала школярів захищати природу і охороняти навколишнє середовище. Також для старшокласників провели комбіновану естафету з елементами виконання нормативів, контрольних завдань за програмою “Цивільний захист”.

Завершальним етапом була евакуація, в якій учні та вчителі продемонстрували обізнаність і підготовку з цивільного захисту населення в разі надзвичайних ситуацій.

Допомогу в проведенні Дня ЦЗ школі надали працівники ГУ ДСНС України в Одеській області, які продемонстрували різні види гасіння відкритого вогню. Всі дії рятувальників супроводжувалися відповідними коментарями для учнів і гостей.

Вихованцями гуртка «Школа безпеки» проведено навчання користування засобами колективного та індивідуального захисту, проведена демонстрація костюмів захисту від різних видів поразки.

Share this post