День українського добровольця

В установах освіти Одеси відзначили День українського добровольця.

У загальноосвітніх навчальних закладах Одеси до Дня українського добровольця за участю воїнів АТО пройшли тематичні заходи, бесіди, уроки мужності, організовані виставки учнівських робіт, спортивні змагання, перегляд документальних фільмів «Війна химер», «Добровольці Божої чоти».

Мета цих заходів – розвивати в учнів любов до України, почуття гордості за українських добровольців, які першими пішли захищати країну в листопаді 2013 року – лютому 2014 року.

Так, в Одеській загальноосвітній школі №71 до Дня українського добровольця учні писали листи і готували малюнки, які були відправлені учаснику АТО, випускнику школи Олександру Ковбасенку. Уроки мужності «Немає більшої сили, ніж стійкість духу добровольця», перегляд документальних фільмів, присвячених подіям на Майдані, сприяли розвитку почуття національної самосвідомості і громадянської активності школярів.

Цікаво пройшов День українського добровольця в Одеській школі №118. Діти зустрілися з добровольцями з батальйонів «Азов» та «Аратта». Бійці розповіли про військову справу, про людей, з якими зводила доля в АТО. Школярі передали на передову підписані прапори і сувеніри.

В Одеській  гімназії № 9 до свята було створено тематичну виставку, значна частина якої складалася з книжок, подарованих бібліотеці гостями-добровольцями, для учнів молодших класів провели екскурсію гімназійною експозицією «Шляхами подвигу і слави». Результатом співпраці учасників АТО та учасників навчально-виховного процесу гімназії стало  поповнення  експозиції «Герої АТО – наша гордість і сила». Гімназисти беруть активну участь у волонтерському русі для підтримки бійців на передовій: виготовляють власноруч подарунки, листівки, ласощі, збирають необхідні речі.

В Одеських школах №№ 27, 51, 81, 85, НВК № 84, «Надія» проведені виховні години «Мужність і патріотизм бійців-добровольців» та круглий стіл «Доброволець – герой сьогодення».

Share this post