Діяльність Одеського ЦДЮТ «Дивосвіт» у період воєнного стану. Фото

Департамент освіти та науки Одеської міської ради інформує

З початку воєнних дій в Україні заклади позашкільної освіти продовжують працювати у дистанційному форматі. У закладах працюють гуртки, групи та інші творчі об’єднання різних напрямів, де кожна дитина може розвивати свої творчі здібності й таланти.

На заняттях педагогічні працівники велику увагу приділяють національно-патріотичному вихованню дітей.

Так, колектив та вихованці КОМУНАЛЬНИОГО ЗАКЛАДУ ПОЗАШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ «ОДЕСЬКИЙ ЦЕНТР ДИТЯЧОЇ ТА ЮНАЦЬКОЇ ТВОРЧОСТІ «ДИВОСВІТ»,  а також їх батьки  беруть активну участь у благодійних заходах, акціях, марафонах тощо. Організовуються заходи щодо надання допомоги воїнам Збройних Сил України (медикаменти, теплі речі, смаколики, засоби гігієни). Педагоги разом з вихованцями виготовляють патріотичні вироби, талісмани-обереги, сувеніри для захисників України. Було виготовлено близько 1000 оберегів, ляльок-мотанок, патріотичних іграшкових талісманів «Песик Патрон», більше 200 дитячих малюнків та листів для наших захисників.

Колектив Одеського ЦДЮТ «Дивосвіт» співпрацює з волонтерськими організаціями та благодійними фондами «Тримай», «Вітрила дитинства» щодо надання підтримки дітям із сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах, із числа внутрішньо переміщених осіб. Педагогами закладу проведено 25 занять з дітьми тимчасово переміщених осіб.

 

 

 

 

_________________________________

Довідково:

Одеський ЦДЮТ «Дивосвіт» – це заклад позашкільної  освіти комунальної власності територіальної громади м. Одеси, що забезпечує творчий розвиток дітей та юнацтва у художньо-естетичному, гуманітарному та науково-технічному напрямках. Центр організовує роботу 112 гуртків та творчих дитячих колективів, які відвідують 1840 вихованців віком від 4 до 22 років, у тому числі діти з соціально-незахищених верств населення. Наразі у м. Одесі функціонують 19 закладів позашкільної освіти комунальної власності територіальної громади міста, в яких кожна дитина може знайти заняття за інтересами, розвивати свої творчі здібності і таланти: 3 станції юних техніків, еколого-натуралістичний центр, флотилія юних моряків, центр військово-патріотичного виховання учнівської молоді, центр хореографічного мистецтва, дитячий оздоровчо-спортивний комплекс та 11 центрів (будинків) дитячої та юнацької творчості, на базі яких працюють гуртки, групи та інші творчі об’єднання з художньо-естетичного, туристсько- краєзнавчого, еколого-натуралістичного, науково-технічного, фізкультурно-спортивного, військово-патріотичного напрямів.

Share this post