Для вчителів відбувся семінар-тренінг у форматі «WORKSHOP»

Семінар-тренінг «Попередження проявів жорстокості  у сучасній школі» відбувся для вчителів Одеської ЗОШ № 71

З метою попередження жорстокості серед молоді, профілактики злочинів та правопорушень в учнівському середовищі в Одеській ЗОШ №71 відбувся семінар-тренінг у форматі «WORKSHOP» на тему: «Попередження проявів жорстокості у сучасній школі».

З вітальним словом захід відкрила директорка Одеської ЗОШ №71 Ірина Ткаченко, яка наголосила на те, що явище булінгу стало справжньою проблемою українських шкіл. Змістовним був виступ заступника начальника відділу ювенальної превенції Ревуна Д.В., який зупинився на проблемах кібербулінгу. Як ефективно боротися з булінгом розповіла старший лейтенант поліції, інспектор ювенальної превенції Михайлинець Н.В., а шкільний офіцер Сергієнко О.М. виступив з доповідю «Профілактика булінгу».

Практичний психолог закладу освіти Бермас С. А. провела тренінг для вчителів, який передбачав групову діяльність та розігрування ситуативних ролей. Педагоги шукали способи допомоги, шляхи запобігання булінгу в освітньому закладі, попередження проявів жорстокості серед здобувачів освіти.

Заступник директора з виховної роботи Нікітенко І.В. представила презентацію роботи освітнього закладу з питання профілактики та подолання булінгу в освітньому середовищі. Яскравим моментом був показ відеороліка «STOP булінг», що посів ІІІ місце у міському конкурсі аматорських соціальних відеороликів «STOP булінг» у 2019 році. Всіх учасників заходу закликали приділяти підвищену увагу питанням протидії булінгу, організувавши постійну роз’яснювальну роботу з учнями та їх батьками.

 

 

Share this post