Дні болгарської вищої освіти в Україні

У рамках  інформаційних днів болгарської вищої освіти в Україні 25 листопада 2019 року у приміщенні Генерального консульства Республіки Болгарія в Одесі відбувся профорієнтаційний захід для одеських школярів.

Вищезазначений захід відвідали учні випускних класів Одеських ЗОШ №№ 31, 38, 56, 62, СШ № 35, ліцею «Ланжеронівський», що бажають навчатися у вищих навчальних закладах Республіки Болгарія. Майбутні абітурієнти  прибули до Генерального консульства Республіки Болгарія в Одесі у  супроводі батьків та вчителів.

    

З метою організації інформаційних днів болгарської вищої освіти в Україні до м. Одеси  прибула  делегація освітян з Республіки Болгарія. На зустрічі перед учасниками виступив Генеральний консул Республіки Болгарія в Одесі Дімітар Тучков, а також, представники вищих навчальних закладів Республіки Болгарія. Учні мали змогу ознайомитись з умовами вступу та навчання у вищих навчальних закладах сусідньої країни.

   

 

***********************************************************

Рішення про проведення інформаційних днів болгарської освіти узгоджено між Посольством Республіки Болгарія у Києві та Міністерством освіти і науки України. Подібні інформаційні дні проводяться у Республіці Молдови, Сербії та Албанії.

Share this post