До Дня захисника України

У Суворовському районі міста Одеси пройшли заходи, присвячені Дню захисника України.

У приміщені Суворовської районної адміністрації відбулася зустріч трьох  поколінь під девізом «Козацькому роду нема переводу!»,  на яку були запрошені воїни Української армії, ветерани бойових дій  та школярі Суворовського району. Юні школярі Одеського НВК №24 та вихованці Одеського БДЮТ «Тоніка» долучилися до цього свята, підготувавши  концертну програму.

Напередодні, вихованці гуртків декоративно-ужиткового мистецтва Одеського БДЮТ «Тоніка» виготовили подарунки для особливих гостей цієї зустрічі – матерів та вдів воїнів, які загинули в зоні АТО.  Це ляльки-мотанки,  у вигляді янголів. Адже, обереги, зроблені руками дітей, мають не аби яку захисну силу.

В Одеській ЗОШ № 15 традиційно день розпочався з єдиної класної години; продовженням став І етап фестивалю «Україна – це ми!». Участь у заході брали учні 9-11 класів.

Учні 5-х класів Одеської ЗОШ № 23 хлібом-сіллю зустрічали поважних гостей, запрошених на свято бойових генералів, які не тільки розповіли про значимість козацтва в історії України, а й продемонстрували  вправність володіння козацькою зброєю. На святі звучали козацькі пісні та декламувалась  чудова козацька поезія.

В Одеському НВК № 24 відбувся парад морських, ліцейних класів в рамках ІІ етапу Маршу Пам’яті, а також конкурс “Краща знаменна група”, в якому  учні з усіх екіпажів морських, ліцейних класів продемонстрували навички марширування.

 

 

Share this post