До Міжнародного дня безпечного Інтернету

Управління протидії кіберзлочинам в Одеській області презентувало проєкт 

15 лютого у рамках відзначення Міжнародного дня безпечного Інтернету «Разом до найкращого Інтернету» відбулася онлайн-презентація проєкту «MRIYA» StopRussiaChannel та інформаційних заходів з питань безпеки у мережі Інтернет для керівників закладів загальної середньої освіти комунальної власності територіальної громади  та слухачів Школи резерву керівних кадрів закладів освіти м. Одеси.

Мета заходу – познайомити з можливостями платформи «MRIYA», продемонструвати синергію Кіберполіції України та волонтерів у протидії російським окупантам у медіа-просторі.

Організатори презентації: Департамент освіти та науки Одеської міської ради та Управління протидії кіберзлочинам в Одеській області Департаменту кіберполіції Національної поліції України.

Учасники заходу: представники Управління протидії кіберзлочинам в Одеській області Департаменту кіберполіції Національної поліції України, Департаменту освіти та науки Одеської міської ради, керівники закладів загальної середньої освіти комунальної власності територіальної громади м. Одеси, слухачі Школи резерву керівних кадрів закладів освіти м. Одеси. Загалом, участь у конференції взяли 120 осіб.

Богдан Крижанівський,  старший інспектор 1-го відділу УПК ДКП НПУ, старший лейтенант поліції, ознайомив учасників заходу  з  основними проєктами платформи «MRIYA» та їх особливостями, а саме: ботом «StopRussia | MRIYA», каналом «StopRussia | MRIYA»,  ботом «Народний месник»  та сервісом «MRIYA Automatic». Щоб убезпечити себе від онлайн-небезпеки, пригадали про кібергігієну та модель поведінки в інтернеті.

Під час онлайн-презентації відбувались дискусії. Учасники заходу мали можливість отримати від працівника УПК в Одеській області ДКП НП України відповіді на запитання та практичні поради.

 

******************************************************

Корисну інформацію за даною тематикою можна знайти  на вебсайті  Департаменту освіти та науки Одеської міської ради у розділі «ІКТ» за посиланням.

Share this post