До Одеси завітала делегація освітян з Естонської Республіки

25 вересня 2019 року у департаменті освіти та науки Одеської міської ради приймали делегацію освітян з  Естонської Республіки

До складу естонської делегації увійшли керівники закладів освіти з повіту Ляяне-Вірума.

Директор департаменту освіти та науки Одеської міської ради Олена Буйневич щиро привітала гостей, ознайомила їх з діяльністю  департаменту, із структурою та мережею закладів освіти комунальної власності територіальної громади м. Одеси,  з досягненнями у галузі «Освіта» міста. До уваги естонських колег  був запропонований перегляд відеоролика про наше місто Одесу.

 

У живому спілкуванні гості ставили багато питань щодо атестації педагогів, конкурсу на посаду керівників закладів освіти, організацію освітнього процесу, інклюзивної освіти  та інші.

На пам’ять про зустріч зроблено загальне фото.

Сьогодні делегація також ознайомилась з роботою Одеського ліцею “Європейський”.

 

*****************************************************************************************************

Делегація перебуває у місті Одесі впродовж п’яти днів 24-28.09.2019. До програми візиту включено відвідування закладів освіти комунальної власності територіальної громади м. Одеси: Одеських ліцею «Європейський», ДНЗ №№ 48, 50, НВК «Гімназія № 2» та гімназії № 1 ім. А.П. Бистріної та КУ «Одеський інклюзивно-ресурсний центр № 1».

Впродовж подорожі педагоги також відвідають історичні пам’ятки нашого міста.

Share this post