До уваги випускників шкіл та їх батьків!

У 2022 році Міністерством освіти і науки України зовнішнє незалежне оцінювання (ЗНО) заплановано провести за спрощеною процедурою

Зовнішнє незалежне оцінювання відбудеться у спрощеному форматі у вигляді національного мультипредметного тесту (НМТ): https://testportal.gov.ua/.

Національний мультипредметний тест складатиметься з 3 предметів: українська мова (без літератури і власного висловлення), історія України, математика.

Дізнатись про підготовку до виконання завдань блоку з української мови та математики можливо на вебсайті Українського центру оцінювання якості освіти за посиланням: https://test-center.od.ua/.

Звертаємо увагу!

  • У зв’язку з воєнним станом у країні терміни формування реєстраційних карток для участі в національному мультипредметному тестуванні продовжено до 19 квітня 2022 року (лист Міністерства освіти і науки України від 07.04.2022 №1/3961-22 «Щодо продовження формування бази даних учасників зовнішнього незалежного оцінювання 2022 року).
  • Створити реєстраційну картку учасника ЗНО-2022 можна за посиланням: https://zno.testportal.com.ua/registration.

  

****************************************************************

Нагадуємо, що у 2021/2022 навчальному році здобувачів освіти, які завершують здобуття повної загальної середньої освіти, звільнено від проходження державної підсумкової атестації (п.3 Закону України від 24.03.2022 №2157-ІХ «Про внесення змін до деяких законів України у сфері освіти»).

Єднаймося! Підтримуємо один одного! 

Разом ми все здолаємо! Перемога буде за нами!

Share this post