Директорка департаменту освіти та науки Одеської міської ради зустрілась із представниками Парламенту старшокласників

Зустріч представників Парламенту старшокласників м. Одеси з директоркою департаменту освіти та науки Одеської міської ради Оленою Буйневич 

02 березня 2021 року у дружній атмосфері відбулася зустріч директорки департаменту освіти та науки Одеської міської ради Оленою Буйневич з членами Парламенту старшокласників м. Одеси, а духмяний запах чаю додавав зустрічі мрійливості, відвертості та надихав учасників бажанням змінювати світ навколо себе на краще.

Юнi лiдери спілкувалися з Оленою Буйневич, обмінювалися думками та враженнями, обговорювали власні ідеї та пропонували цікаві учнівські проєкти, які допоможуть урізноманітнити шкільне життя. 
Формат зустрічі був спрямований на відкритий діалог та можливість вирішення потреб сучасної учнівської молоді, а також подальшу співпрацю щодо розвитку учнівського самоврядування закладів освіти міста.
Мета заходу – формування у підростаючого покоління активної громадської позиції, підвищення рівня обізнаності учнівської молоді про діяльність місцевого самоврядування, обговорення ідей щодо розбудови громади, дружньої до дітей та молоді.


Парламент старшокласників м. Одеси є представницьким органом з питань учнівського самоврядування закладів загальної середньої освіти комунальної власності територіальної громади м. Одеси та діє на підставі Положення про Парламент старшокласників м. Одеси, затвердженого наказом департаменту освіти та науки Одеської міської ради від 01.11.2018 № 338.
До складу Парламенту входять 109 лідерів учнівського самоврядування закладів загальної середньої освіти комунальної власності територіальної громади міста Одеси. Основні види діяльності Парламенту – представлення інтересів учнів своїх закладів освіти та реалізація проєктів благодійної, екологічної, національно-патріотичної, інтелектуальної та творчої спрямованості.

Share this post