Всеукраїнський конкурс «Джерело творчості»: підсумки

Визначені переможці конкурсу!

16 січня 2024 року Департаментом освіти та науки Одеської міської ради був проведений І етап Всеукраїнського конкурсу «Джерело творчості» у номінації «Керівник гуртка 2024» за такими напрямами позашкільної освіти: військово-патріотичний; туристсько-краєзнавчий (туристсько-краєзнавчий профіль).

Мета Конкурсу – підтримка талановитих педагогів закладів позашкільної освіти, сприяння їх самореалізації і стимулювання подальшої творчої педагогічної діяльності.

Керівники гуртків розміщували  електронне портфоліо на інтернет-ресурсі, до складу якого входили: анотація «Мій педагогічний досвід роботи», розробка організаційно-масового заходу, розробка заняття гуртка та відеозаписи занять гуртка за навчальною програмою. Конкурсанти представили свою фахову майстерність, знання методики, педагогіки та психології, здатність до застосування інноваційних підходів до навчання та виховання, вміння зацікавити дітей та спонукати до розвитку своїх творчих та інтелектуальних здібностей.

Рішенням міського журі визначені переможці І етапу Всеукраїнського конкурсу «Джерело творчості», які нагороджені дипломами Департаменту освіти та науки Одеської міської ради:

І ступеня

військово-патріотичний напрям:

туристсько-краєзнавчий напрям:

__________________________

Наказ Департаменту освіти та науки Одеської міської ради  від 16.01.2024 №7 Про підсумки проведення І етапу Всеукраїнського конкурсу “Джерело творчості” у 2023/2024 навчальному році”.

Share this post