EdCamp ТОЧКА СТІЙКОСТІ — 2024: розвиток освітян у часи випробувань

З 24 до 27 червня відбудеться освітянська подія Національний EdCamp ТОЧКА СТІЙКОСТІ — 2024

Організатором заходу є ГО «EdCamp Ukraine». Це (не)конференція для зростання педагогів у кризові часи та в умовах невизначеності.

Про це повідомляє Міністерство освіти і науки України.

На заході буде розкрито важливі для вчительської спільноти цінності, які допомагають переосмислювати та змінювати освіту, розвиватися у воєнний час. Серед них — свобода, відповідальність, стійкість і зростання. Окремий фокус уваги — різноманіття інтелектів, які має зрощувати в учнях сучасна школа: соціальний, тілесний, емоційний, творчий, раціональний та екзистенційний.

Теми в програмі EdCamp ТОЧКА СТІЙКОСТІ — 2024:

  • соціально-емоційні навички: дані, інструменти та методики соціально-емоційного навчання;
  • цифрова безпека: можливості для педагогів підвищити інформаційну гігієну та цифрову грамотність;
  • рішення для педагогічної освіти: презентації прогресивних програм і методик для студентів педагогічних ЗВО та підвищення кваліфікації вчителів;
  • Україна в міжнародних дослідженнях: вимірювання соціально-емоційних навичок ДоСЕН, дослідження вчителювання Talis+.

Із програмою освітянської події Національний EdCamp ТОЧКА СТІЙКОСТІ — 2024 можна ознайомитися за посиланням.

Загалом під час EdCamp відбудеться 21 сесія з обговореннями, презентаціями, переглядами фільмів, віртуальною фотовиставкою, кінозалами, п’ятихвилинними виступами українських вчителів, освітніми розробками для впровадження в школах, благодійними акціями, подарунками тощо.

Участь у події безкоштовна для всіх охочих. Реєстрація за покликанням.

Сесії та обговорення транслюватимуть наживо або будуть доступними в записі. Адреси для перегляду та докладну програму буде надіслано всім зареєстрованим учасникам.

Більше деталей (не)конференції — на сайті спільноти EdCamp.

_____________________

Магістральна підтримка події:

Програма сприяння громадській активності «Долучайся!», що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та здійснюється Pact в Україні; Міжнародний фонд «Відродження»; Програма «Громадянська служба миру» Civil Peace Service Ukraine — GIZ ZFD; Посольство США в Україні.

Share this post