«Емоційне вигорання батьків. Техніки самодопомоги»: тренінг для батьків

У рамках загальноміського проєкту «Сильні разом!»

14 червня 2023 року в рамках загальноміського проєкту психологічної підтримки учасників освітнього процесу “Сильні разом” відбувся тренінг для батьків «Емоційне вигорання батьків. Техніки самодопомоги».
Спікерами заходу виступили керівники проєкту, психологи комунальної установи «Одеський центр професійного розвитку педагогічних працівників» та практичний психолог Одеського ліцею № 121 Олена Нанкова.
Захід був спрямований на надання батькам навичок самодопомоги та стратегій для подолання стресу, покращення самопочуття і збереження позитивних емоційних зв’язків з близькими.

Упродовж тренінгу спікери провели презентації, панельні дискусії та практичні вправи. Вони поділилися своїми знаннями та досвідом з аудиторією, надали конкретні техніки та інструменти, які можуть бути використані для підтримки батьківського самопочуття та покращення взаємин з дітьми.
Одним із головних моментів заходу була дискусія про стратегії самопідтримки, збереження розумних меж і встановлення пріоритетів, розвиток емоційної інтелігентності та створення підтримуючого соціального оточення.

Учасники заходу були активно залучені до обговорень та задавали запитання спікерам, що сприяло формуванню плідної дискусії та обміну ідеями.

Продовжується реалізація проєкту «Сильні разом!»: реєстрація (червень)

    

  

*****************************************

“Сильні разом”: проєкт психологічної підтримки 

Share this post