Global Money Week для дітей та молоді

Про проведення циклу просвітницьких заходів Global Money Week у 2021 році для дітей та молоді.

За ініціативою Національного банку України проводиться цикл просвітницьких заходів Global Money Week.

Global Money Week (Всесвітній тиждень грошей) – це цикл освітніх заходів для дітей та молоді, що одночасно проводяться з 2012 року в Україні та понад 170 країнах світу з ініціативи Організації економічного співробітництва та розвитку. Цього року Україна ввосьме приєднається до відзначення Global Money Week.

Заплановані заходи з нагоди святкування Global Money Week 2021 в Україні:

  • для учнів закладів загальної середньої освіти: 15 – 21 березня 2021 року;.

Закладу загальної середньої освіти  для приєднання до відзначення Global Money Week – 2021 необхідно заповнити форму учасника.

Передбачено два формати участі в Global Money Week:

  1. провести заходи на базі свого закладу освіти;
  2. долучитися разом з учнями до заходів, що організовують інші установи.

Із програмою заходів Національного банку України для школярів, навчальними матеріалами та ідеями заходів для самостійного проведення Global Money Week 2021 можна ознайомитися на тематичному вебсайті Національного банку України.

Про результати проведених заходів Національний банк України пропонує закладам освіти повідомити до 02 квітня 2021 року, заповнивши спеціальну форму звітності.

Найініціативніші учасники будуть відзначені призами і потраплять до рейтингів Топ-10 найактивніших шкіл/найактивніших закладів вищої освіти під час Global Money Week 2021 в Україні.

**************************************************************************

Global Money Week ‒ міжнародна інформаційна кампанія з фінансової обізнаності, спрямована на поглиблення знань дітей і  молоді щодо фінансів. У світі Global Money Week святкують з 2012 року. Відтоді до міжнародної ініціативи з фінансової грамотності долучилися понад 170 країн.

Національний банк України, як представник України в Міжнародній мережі фінансової освіти Організації економічного співробітництва та розвитку (ОЕСР) та член Міжнародної робочої групи Global Money Week при ОЕСР, є офіційним координатором заходів Global Money Week 2021 в Україні. Заходи в межах Global Money Week 2021 в Україні проводяться за підтримки Проєкту USAID “Трансформація фінансового сектору”.

 

Share this post