«Герої живуть у піснях»: анонс 

Юні одесити візьмуть участь у міському конкурсі вокально-хореографічної композиції «Герої живуть у піснях» 

З нагоди відзначення Дня захисників та захисниць України Департаментом освіти та науки Одеської міської ради протягом жовтня місяця 2022 року буде проводитися конкурс вокально-хореографічної композиції «Герої живуть у піснях».

Мета конкурсу:

національно-патріотичне виховання учнівської молоді засобами мистецтва;

вшанування захисників та захисниць України;

увічнення пам’яті про подвиг українського народу в Другій світовій війні;

популяризація пісень та творів про героїчну історію  України та боротьбу її захисників за становлення державності, з урахуванням встановлених карантинних обмежень в умовах воєнного стану.

З урахуванням встановлених карантинних обмежень в умовах воєнного стану Конкурс проходитиме в режимі онлайн.

До участі у Конкурсі запрошуються творчі колективи та окремі виконавці закладів освіти комунальної власності територіальної громади  м. Одеси. Конкурсантам необхідно розмістити на YouTube якісний відеозапис 1 концертного номеру (до 3,5 хвилин), створеного засобами вокального, хореографічного, інструментального, літературно-музичного жанрів на основі музично-пісенного матеріалу про героїчну історію  України та боротьбу її захисників за становлення державності. 

Закладу освіти необхідно до 14  жовтня 2022 року надіслати заявку  на участь у Конкурсі  на електронну адресу [email protected]

Лауреати І, ІІ, ІІІ ступенів та дипломанти Конкурсу будуть нагороджені відповідними дипломами Департаменту освіти та науки Одеської міської ради.

__________________________

Наказ Департаменту освіти та науки Одеської міської ради від 26.09.2022 № 199  “Про проведення міського конкурсу вокально-хореографічної композиції «Герої живуть у піснях».

Міський конкурс вокально-хореографічної композиції «Герої живуть у піснях» проводиться у рамках виконання Міської цільової програми національно-патріотичного виховання дітей та молоді міста Одеси «Я – одесит, патріот України» на 2021-2026 роки, затвердженої рішенням Одеської міської ради від 03 лютого 2021 року №55-УІІІ.

 

Share this post