Як працюють садочки та школи міста з урахуванням карантинних обмежень

В Одесі працюють усі садочки та школи з урахуванням карантинних обмежень

Станом на 27 вересня 2021 року всі заклади загальної середньої освіти комунальної власності територіальної громади м. Одеси перевищили показник в 80 відсотків вакцинованих педагогічних працівників.

Такий відсоток вакцинованих говорить про відповідальність задля захисту та безпеки дітей в умовах карантину, адже безпечне навчання дітей в закладах освіти міста залишається першочерговою метою.

Вакцинація працівників освіти триватиме й надалі. Наразі всі школи та садочки готові до роботи в умовах карантину й забезпечені необхідними засобами для дезінфекції.

Враховуючи зміни, внесені до Постанов Кабінету Міністрів України від 9 грудня 2020 р. №1236 і від 29 червня 2021 р. №677,  що встановлюють нові карантинні обмеження для запобігання поширенню коронавірусної хвороби COVID-19, відвідування закладів освіти здобувачами дошкільної освіти, учнями 1-х-4-х класів та учнями спеціальних закладів загальної середньої освіти комунальної власності територіальної громади м. Одеси продовжено незалежно від рівня епідемічної небезпеки.

Заклади позашкільної освіти комунальної власності територіальної громади м. Одеси та КУ «Одеський інклюзивно-ресурсний центр №№1-9» працюють у звичайному (очному) режимі з урахуванням встановленого рівня епідемічної небезпеки поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, за умови наявності не менше як у 80% працівників закладу освіти одного з обов’язкових документів, а саме:

  • жовтого COVID-сертифіката, який підтверджує щеплення однією дозою дводозної вакцини (генерується через мобільний додаток Порталу Дія (Дія));
  • зеленого COVID-сертифіката, який підтверджує повний курс однодозної чи дводозної вакцини (генерується через мобільний додаток Порталу Дія (Дія));
  • міжнародного свідоцтва про вакцинацію (видається сімейним лікарем або лікарем, який проводив щеплення, після отримання повного курсу вакцинації від COVID-19);
  • довідки 063/о (видається лікарем, який проводив щеплення, після щеплення однією дозою дводозної вакцини).
  • COVID-сертифіката про одужання особи від зазначеної хвороби (сертифікати генеруватимуться після настання відповідної технічної можливості).

Нагадуємо, що 22 вересня 2021 року відбулося засідання Комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Виконавчого комітету Одеської міської ради (далі – Комісія) з питання дотримання протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню в м. Одесі гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2.

Рішенням Комісії від 22 вересня 2021 року (протокол №8) на території міста Одеси введено з 00 год. 00 хв. 23 вересня 2021 року «жовтий» рівень епідемічної небезпеки поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2.

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 9 грудня 2020 р. №1236 і від 29 червня 2021 р. №677, що встановлює нові карантинні обмеження для запобігання поширенню коронавірусної хвороби COVID-19, на територіях «жовтого» рівня епідемічної небезпеки відвідування закладів освіти здобувачами освіти дозволено за умови наявності не менше як у 80% працівників закладу освіти одного з вищезазначених обов’язкових документів.

Відповідно до постанови КМУ «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» від 9 грудня 2020 року №1236 (зі змінами)  при «жовтому» рівні епідемічної небезпеки забороняється:

  • відвідування закладів освіти здобувачами освіти в разі, коли на самоізоляції через контакт із пацієнтом з підтвердженим випадком COVID-19 перебуває більш ніж 50% здобувачів освіти та персоналу закладу освіти;
  • проведення в закладах освіти масових заходів (вистав, свят, концертів) за участю здобувачів освіти з більш ніж однієї групи (класу) та за присутності глядачів (відвідувачів).

Share this post