ЮНІСЕФ презентував карту “Місто дитячих мрій”

У рамках ініціативи «Громада дружня до дітей та молоді» команда Представництва Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) провела конкурс, під час якого діти з усієї України у формі відео, малюнків або текстів розказували про те, яким би хотіли бачити своє місто і що змінили б у ньому, якби раптом очолили його

Найоригінальніші та найцікавіші пропозиції, лягли в основу карти Міста Дитячих Мрій, яка буде використовуватись для адвокації створення у містах та громадах середовища, дружнього до дітей.

Зі слів організаторів конкурсу, найчастіше діти говорили про необхідність розвитку інфраструктури для дітей різного віку: безпечні ігрові майданчики, ігрові центри, скейт-парки, а також розвиток вело-інфраструктури. Окрім того, діти відзначили необхідність рухатись в ногу із часом та розвивати міста відповідно до вимог сьогодення: реновації будівель; перепланування міст з урахуванням зростання кількості мешканців та автомобілів; створення інноваційних центрів, в яких діти могли би змалечку вчитись працювати із новітніми технологіями; поширення ідей сортування сміття серед населення.


Нагадаємо, що рішенням Одеської міської ради № 3823-VII від 31.10.2018 р. «Про затвердження Плану дій з реалізації ініціативи «Громада, дружня до дітей та молоді»  наше місто стало одним із учасників реалізації світової ініціативи «Громада, дружня до дітей та молоді», започаткованої Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ), яка об’єднує місцеву владу, громадянське суспільство та бізнес задля спільної мети – створення комфортного для дітей та молоді середовища, де кожен може реалізувати свій потенціал.

Share this post