Клас безпеки в Одеському ліцеї “Михайлівський”

В ОДЕСЬКОМУ ЛІЦЕЇ “МИХАЙЛІВСЬКИЙ” ОДЕСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ відбулося урочисте відкриття класу безпеки. Захід відбувся у межах реалізації Всеукраїнського проєкту «Клас безпеки», метою якого є підготовка дітей та молоді з питань цивільного захисту, особистої безпеки, здорового способу життя, ознайомлення з правилами пожежної, мінної безпеки, алгоритмом дій в умовах надзвичайних ситуацій.

У заході взяли участь представники ДСНС України в Одеській області, які провели бесіду для учнів з питань пожежної безпеки, розповіли про види вогнегасників, показали, як ними користуватися, подарували тематичну навчальну літературу та ігри.

«Клас безпеки» поділений на кілька навчальних зон, які обладнали муляжами вибухонебезпечних предметів та інвентарем для домедичної допомоги, пожежної безпеки та спецодягом.

Створення та функціонування у закладах освіти класів безпеки буде сприяти формуванню в учнів здоров`язбережувальних компетентностей, навичок самозахисту і вмінь швидко діяти в умовах надзвичайних ситуацій.

***********************************

Більше інформації щодо питання безпеки можна отримати  в розділі  «БЕЗПЕКА ЖИТТЄДІЯЛЬНОСТІ».

Share this post