Класи безпеки в Одеських ліцеї №122 та гімназії №47

В ОДЕСЬКІЙ ГІМНАЗІЇ №47 ОДЕСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ та ОДЕСЬКОМУ ЛІЦЕЇ №122 ОДЕСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ відбулося урочисте відкриття класів безпеки.

Заходи відбулися у рамках реалізації Всеукраїнського проєкту Міністерства освіти і науки України, з метою підготовки учасників освітнього процесу з питань цивільного захисту, особистої безпеки, здорового способу життя, ознайомлення з правилами пожежної, мінної безпеки, формування навички самозахисту, надання домедичної допомоги та рятування в умовах надзвичайних ситуацій.

Простір класів безпеки обладнано за сучасними критеріями необхідними навчально-методичними матеріалами та приладами: муляжами, які моделюють реальні життєві ситуації, інвентарем для надання домедичної допомоги, засобами пожежогасіння, інформаційними стендами, інструкціями з безпеки життєдіяльності тощо.

У церемонії відкриття класів безпеки взяли участь представники районного управління ГУ ДСНС України в Одеській області, представники сектору зв’язків із ЗМІ та роботи з громадськістю ГУ ДСНС України у Одеській області, представники Головного управління Національної поліції в Одеській області та представники Одеської обласної організації Товариства Червоного Хреста.

Клас безпеки в Одеській гімназії №47

 

Клас безпеки в Одеському ліцеї №122

 

 

******************************

Більше інформації щодо питання безпеки можна отримати в розділі  «БЕЗПЕКА ЖИТТЄДІЯЛЬНОСТІ».

Share this post