Колектив «Сюрприз» – переможець фестивалю “Сузір`я моря – сонце, молодість, краса»

Колектив «Сюрприз» Одеського  будинку дитячої та юнацької творчості «Домінанта» – переможець Міжнародного фестивалю.

Колектив «Сюрприз» Одеського будинку дитячої та юнацької творчості «Домінанта» гідно виступив на XVI Міжнародному фестивалі-конкурсі дитячої та юнацької творчості «Сузір’я моря – сонце, молодість, краса»  у м.Піран (Словенія). Фестиваль проходив з 25 червня по 01 липня 2018 року.

У конкурсі брала участь середня і старша група ансамблю віком від 11 до 16 років. Виступи проходили в старовинному Піранському театрі Тартіні. Вихованці колективу виконали номера в сучасній і естрадній хореографії, сольні номери представила учасниця старшої групи Анастасія Варбанец.

За рішенням журі «Сюрприз» здобув перемогу і посів:

– І місце у номінації «Сучасна хореографія»;

– І місце у номінації «Естрадна хореографія».

Дипломи та кубки переможцям вручав мер міста Піран Пітер Боссман.

Юні одесити мали можливість ознайомитися з історією та культурою Словенії, Італії, Австрії, побувати у музеях, древніх костелах, замках.

**********************************

XVI Міжнародний фестиваль-конкурс дитячої та юнацької творчості «Сузір’я моря – сонце, молодість, краса» проходив під патронатом мерій міст Піран (Словенія), Ліптовський Мікулаш (Словаччина), XVI району Будапешта (Угорщина), Одеси (Україна), Національної Всеукраїнської музичної спілки, Національної академії мистецтв України.

У конкурсі брали участь творчі колективи з України, Словенії, Ізраїлю, Польщі.

Share this post