Конкурс соціальних роликів (міні-фільмів)

Департамент освіти та науки Одеської міської ради інформує

Серед учнів закладів освіти комунальної власності територіальної громади міста Одеси пройде Конкурс соціальних роликів (міні-фільмів), спрямованих на популяризацію робітничих професій (далі – Конкурс).

Мета заходу: підвищення престижу робітничих професій, сприяння свідомому вибору професійного шляху підлітками, урізноманітнення методів профорієнтаційної роботи.

Завдання Конкурсу:

  • удосконалення методів профорієнтаційної роботи з молоддю та підвищення її мотивації до оволодіння професіями, затребуваними на ринку праці;
  • розширення інформаційного середовища професійної орієнтації підлітків. Оптимізація подання інформації з професійної орієнтації;
  • формування інформаційно-цифрової компетентності учнів;
  • створення умов для реалізації творчого потенціалу підлітків.

Відповідно до Положення, Конкурс буде проходити в два етапи:

  • І етап – заочний (21-26 жовтня 2021 року);
  • ІІ – очний (27 жовтня 2021 року).

Для участі в заочному етапі Конкурсу необхідно розмістити аматорські відеоролики на відеохостингу YouTube та надати заявку на участь до КУ «Одеський центр професійного розвитку педагогічних працівників».

З умовами проведення конкурсу можна ознайомитися у наказі  Департаменту освіти та науки Одеської міської ради від 16.07.2021 №221 “Про проведення міського конкурсу соціальних роликів (міні-фільмів), спрямованих на популяризацію робітничих професій, у 2021 році”

***

Конкурс проводиться на виконання розпорядження міського голови від 09.09.2021 № 785 «Про проведення міського конкурсу соціальних роликів (міні-фільмів), спрямованих на популяризацію робітничих професій, у 2021 році» у  рамках виконання Програми зайнятості населення м. Одеси на період до 2022 року.

 

 

Share this post