Фінансова грамотність та менеджмент

В Одесі проходять курси проектного менеджменту та фінансової грамотності для активної учнівської та студентської молоді. Фото

У жовтні 2019 року Молодіжною радою при Одеському міському голові за сприяння департаментів освіти та науки, внутрішньої політики Одеської міської ради проводяться курси проектного менеджменту та фінансової грамотності для активної учнівської та студентської молоді.

У проекті беруть участь представники Молодіжної ради при Одеському міському голові, лідери учнівського самоврядування закладів загальної середньої освіти – члени Парламенту старшокласників м. Одеси та студенти закладів вищої освіти міста.

Мета – навчання учнівської молоді базовим навичкам стратегічного планування, фінансової грамотності та проектного менеджменту.

Учасники проекту отримають сертифікати та у майбутньому зможуть реалізувати свій власний проект, користуючись отриманими знаннями та  консультаціями досвідчених наставників.

Курси проходять у приміщенні Інтелект клубу № 1 (вул. Маразліївська, 1/20, стадіон «Чорноморець»).

Проект реалізується у рамках Програми зайнятості населення м. Одеси на період до 2022 року, затвердженої рішенням Одеської міської ради  від 14 грудня 2017 року № 2743-VII.

 

 

 

 

 

Share this post