Лідери Парламенту старшокласників м. Одеси взяли участь в заходах до Дня молоді

З нагоди відзначення Дня молоді в прес-центрі «Odessit.ua» голови Парламенту старшокласників Малиновського, Приморського, Київського та Суворовського районів м. Одеси взяли участь в онлайн-марафоні.

Лідери Парламенту поінформували про реалізацію учнівських проєктів у 2019/2020 навчальному році: «Врятуй серце», «Юний волонтер», «Зупинимо булінг», «Вело-культура», «Одеса очима підлітка», «Голос молоді», «Зелене місто», «Діти для дітей», «Еко-Одеса», а також про плани діяльності Парламенту на майбутнє.

              З метою формування культури законності та доброчесності, підвищення рівня правової свідомості учнівської молоді члени Парламенту старшокласників м. Одеси взяли участь в режимі онлайн у заходах, організованих Одеським державним університетом внутрішніх справ у рамках проєкту «Формування культури законності та доброчесності курсантами університетів внутрішніх справ серед дітей віком 15-17 років в містах Одеса, Львів та Херсон»: засіданні круглого столу за участю представників шкільних офіцерів поліції, ювенальної превенції, курсантів Одеського державного університету внутрішніх справ; тренінгу «Законність та доброчесність – мій стиль життя». Під час заходів курсантами Одеського державного університету внутрішніх справ та лідерами учнівського самоврядування закладів загальної середньої освіти міста обговорювалися актуальні питання щодо формування культури законності та доброчесності як взаємопов’язаних категорій, а також спільного підходу до проведення інформаційно-просвітницьких заходів для учнів закладів загальної середньої освіти міста.

               Крім цього, з метою сприяння реалізації громадсько-патріотичного, творчого, освітнього потенціалу учнівської молоді Парламентом старшокласників м. Одеси для учнів закладів загальної середньої освіти міста проведена молодіжна онлайн-тусовка «ХОБІ STAR» у соціальній мережі «Фейсбук», під час якої учасники заходу розміщували фото/відео про свої досягнення та хобі.

              З метою розвитку ініціативи, формування активної громадянської позиції і залучення учнівської молоді до громадського життя міста у місті створений та діє Парламент старшокласників м. Одеси. Парламент є представницьким органом, до складу якого увійшли 110 лідерів учнівського самоврядування закладів загальної середньої освіти комунальної власності територіальної громади м. Одеси. Основні види діяльності Парламенту – представлення інтересів учнів своїх закладів освіти та реалізація проєктів благодійної, екологічної, національно-патріотичної, інтелектуальної та творчої спрямованості.

 

Share this post