В Одеському військово-історичному музеї Південного оперативного командування

Ліцеїсти 1 курсу Одеського ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою Одеської міської ради Одеської області відвідали військово-історичний музей Південного оперативного командування

Музей представляє собою унікальну збірку документів та експонатів, які розповідають про історію військового мистецтва з середини 19 століття і до наших днів. Музей нараховує 13 оглядових приміщень.

Ліцеїсти Одеського ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою розглядали музейні експозиції присвячені українським військовослужбовцям, які загинули під час антитерористичної операції на сході України. Особливим місцем серед експозицій у виставці займав «Афганістан», бо саме в цьому році відзначається 30-річчя виводу обмеженого контингенту радянських військ із Афганістану

Крім того, ліцеїсти мали змогу збагатити свої знання новою сторінкою, про участь військовослужбовців Одеського військового округу у ліквідації наслідків аварії на ЧАЄС. Особливу увагу ліцеїсти звернули на експозицію музею «Герої не вмирають», яка присвячена бойовим діям на сході нашої країни.

  

 


Військово-історичний музей Південного оперативного командування відкрито 08 травня 1985 року.

Музейна експозиція розміщена в 13 залах в будівлі і на прилеглому до будівлі оглядовому майданчику, на якому демонструються 13 одиниць бойової техніки і озброєння. Фонд музею — це колекція предметних і документальних експонатів. Експозиція розповідає про військову історію, починаючи з середини XIX сторіччя, коли в 1862 році був створений регулярний військовий округ. Обладнаний спеціальний зал «Збройні Сили України» — 1991 рік по теперішній час.

Share this post