Магістральна (не)конференція EdCamp Odesa School 22: підсумки

На базі Одеської ЗОШ № 22 пройшла Магістральна (не)конференція EdCamp Odesa School 22

16 жовтня 2021 року на базі Одеської загальноосвітньої школи №22 І-ІІІ ступенів Одеської міської ради Одеської області відбувся магістральний міні-EdCamp за темою “Нове покоління – нові можливості”

Мета проведення заходу: підвищення рівня педагогічної майстерності вчителів у надсучасному форматі (не)конференції EdCamp. 

У події взяли участь 87 неймовірних та натхненних учасниць та учасників із 10 областей України. Напередодні проведення заходу пройшла неформальна зустріч організаторів із учасниками під час екскурсії містом. 

У програмі (не)конференції було проведено панельну дискусію, на якій порушувались питання важливості психологічного комфорту для успіху учасників навчального простору. 

Головною подією стала сесія «Виміри стійкості: особистісний, шкільний, системний» від команди EdCamp Ukraine.

Також було проведено 1 учительську та 2 експертні паралелі, на яких 20 експертів та експерток з Харькова, Києва, Миколаїва, Лисичанська та Одеси ділились власними практиками та досвідом.

Учителі трудового навчання та образотворчого мистецтва провели майстер-класи для учасників заходу. 

(Не)конференція пройшла насичено, змістовно та практично.

Захід проходив з дотриманням встановлених карантинних обмежень з метою запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2.

 

 

 

Корисні посилання:

Програма Магістральної (не)конференції EdCamp Odesa School 22 

Магістральна (не)конференція міні-EdCamp Odesa School 22

Share this post