Майстер-клас “Наукова організація праці в закладах освіти” – Школа резерву керівних кадрів

За ініціативи департаменту освіти та науки Одеської міської ради проведено майстер-клас для слухачів Школи резерву 

Для слухачів Школи резерву керівних кадрів закладів освіти відбувся майстер-клас «Наукова організація праці в закладах освіти. Впровадження інформаційно-інноваційних технологій» в режимі онлайн.

Спікер Наталія Стаценко, директорка Одеської СШ № 117, презентувала Слухачам хмарний  сервіс Офіс 365 для створення сучасних якісних уроків з використанням електронної пошти Outlook, електронного календаря, текстового редактора Word Online, електронної книги Excel Online, електронного записника One Note, редактора презентацій Sway.

Педагоги  отримали алгоритм дій, як стати частиною світової спільноти, присвяченої успішному дистанційному навчанню, та отримувати  найкращі методики, рекомендації, поради й відповіді на всі свої запитання.

Всі учасники освітнього процесу тепер  можуть зустрічатися, працювати разом, створювати контент і ділитися ресурсами в Office 365 Education — все завдяки простому, інтуїтивно зрозумілому функціоналу Microsoft Teams.

Можливості Microsoft Teams:

  • проведення занять, нарад;
  • на зустрічі до 300 учнів або учасників та отримання доступу до постійного чату, щоб усі залишалися на зв’язку для навчання чи роботи;
  • організоція занять й  надання завдання, співпраця й обмін файлами та користування матеріалами класу в єдиному централізованому рішенні;
  •  аналітика для школи й класу, зменшує навантаження за допомогою програм та інтеграцій;
  • доступ до даних про залучення учнів до занять  за допомогою інтуїтивно зрозумілої інформаційної панелі;

обговорення та робота в команді, розділивши класи на невеликі групи в Microsoft Teams тощо.

 

Більш детально з онлайн-сервісами  для вчителів можна ознайомитися на вебсайті департаменту освіти та науки Одеської міської ради в розділі «Діяльність/Дистанційна освіта»

 

Share this post