Майстер-клас з писанкарства «Воскресни писанко!»

У рамках благодійного марафону «До світлого дня – світлі вчинки» проведений майстер-клас з писанкарства «Воскресни писанко!» 

22 квітня 2021 року у рамках благодійного марафону «До світлого дня – світлі вчинки» департаментом освіти та науки Одеської міської ради спільно з комунальною установою «Одеський центр професійного розвитку педагогічних працівників» та культурно-просвітницьким центром «Козак-центр» для педагогічних працівників та старшокласників закладів освіти міста Одеси організований та проведений майстер-клас з писанкарства «Воскресни писанко!» за участю заслуженої майстрині народної творчості, членкині Національної спілки майстрів народного мистецтва України Оксани Білоус.
Учасниками заходу стали понад 100 педагогічних працівників, учнів та вихованців закладів освіти та члені Парламенту старшокласників м. Одеси, які мали змогу повчитися та власноруч відтворити набуті під час майстер-класу знання. За допомогою писачка одне за одним звичайні яйця перетворювалися у святкові, яскраві писанки різних візерунків, настроїв і смаків.
Під час заходу Оксана Білоус розповіла учасникам про писанкарство – давнє обрядове весняне дійство, познайомила з обрядами, що пов’язані з написанням та використанням писанок, а також про походження та значення символів.
Майстер-клас проводився в онлайн режимі на платформі Zoom.

Share this post