Малиновський район: «Булінг від «А» до «Я»: протидія»

У закладах загальної середньої освіти Малиновського району Одеси  триває місячник «Зупинимо булінг разом!»

З метою запобігання та протидії булінгу, навчання усіх учасників освітнього процесу протидії цькуванню та дискримінації в усіх закладах освіти району проводяться виховні години щодо профілактики жорстокості: «Доброта і жорстокість», «Прояви дитячої жорстокості в сучасному світі», «Корисні правила-поради для подолання булінгу», круглі столи, тренінги за темою «Стоп – Булінг!», «Я – підліток», диспути «Насильство в сім’ї. Гендерне насильство», «Кібер-булінг: небезпечна віртуальна агресія».

За участю представників Головного територіального управління юстиції в Одеській області, шкільних офіцерів поліції та інспекторів  управління патрульної поліції в Одеській області пройшли інформаційні уроки «Стоп –  Булінг».

Як протидіяти булінгу та мобінгу розповіли батькам учнів у закладах загальної середньої освіти району на батьківських зборах «Булінг від «А» до «Я»: протидія (все, що повинні знати батьки)».

Своє ставлення до проблеми булінгу учні закладів освіти висловили, взявши участь у виставках плакатів, малюнків «Усі ми друзі, всі ми одна сім’я!», «Зупинимо дитяче насилля!».

У закладах освіти проведено анкетування учнів і вчителів «Стоп – Булінг!» та встановлено «Скриньки довіри».

 

 

 

Share this post