#МіКОПІн-2022: Анонс

Департамент освіти та науки Одеської міської ради інформує

Запрошуємо педагогів до участі у міському конкурсі педагогічних ініціатив у контексті Нової української школи «#МіКОПІн-2022».

Департамент освіти та науки Одеської міської ради спільно з Комунальною установою «Одеський центр професійного розвитку педагогічних працівників» запрошує освітян Одеси взяти участь у міському конкурсі педагогічних ініціатив у контексті Нової української школи «#МіКОПІн-2022», метою якого є виявлення продуктивного педагогічного досвіду, представлення напрацювань педагогічних працівників, поширення їх творчих досягнень в освітньому процесі, управлінській і методичній діяльності. 

Цьогоріч Конкурс проходитиме в один заочний тур у термін з 14 по 18 березня 2022 року за тематичними номінаціями:

  • Використання цифрових інструментів та хмарних сервісів для організації дистанційного та змішаного навчання.
  • Організація освітнього простору із урахуванням складових інклюзивного навчання: інклюзивної культури, політики, практики.
  • Організація освітнього процесу у контексті НУШ.
  • Реалізація академічної автономності закладів загальної середньої освіти: формування складових освітніх програм шляхом створення програм факультативів, спецкурсів, предметів за вибором, зокрема і краєзнавчих.
  • Формування особистості: виклики часу і нові контексти розвитку.

Заявки на конкурс та конкурсні матеріали надаються до 10 березня 2022 року до КУ «ОЦПРПП» (вул. Канатна, 134).

*******************************************************************************

Наказ Департаменту освіти та науки Одеської міської ради від 21.02.2022 №80 “Про проведення міського конкурсу педагогічних ініціатив у контексті Нової української школи “#МіКоПІн-2022”

Share this post