Міністр освіти і науки України відвідав Одеський НВК № 125

8 липня 2021 року в рамках робочого візиту до Одеської області

Міністр освіти і науки України Сергій Шкарлет відвідав Одеський навчально-виховний комплекс №125 «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Одеської міської ради Одеської області та ознайомився з організацією харчування в їдальні.

На зустрічі були присутні:

  • заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань освіти, науки та інновацій Сергій Колебошин,
  • заступник голови Одеської обласної державної адміністрації Світлана Фабрикант,
  • директор Департаменту освіти Одеської обласної державної адміністрації Олександр Лончак,
  • директор Департаменту освіти та науки Одеської міської ради Олена Буйневич,
  • директор ТОВ «Фабрика смаку» Ігор Левінзон,
  • Марина Лозовенко (депутат Одеської міської ради),
  • Засновниця громадської організації «Безглютенове життя» Тетяна Макарова,
  • голова Суворовської районної адміністрації Сергій Кондратюк,
  • депутати Одеської обласної державної адміністрації та Одеської міської ради.

Олена Буйневич представила до уваги презентацію  модернізації харчування учнів у закладах загальної середньої освіти комунальної власності територіальної громади м. Одеси.

Гостей було ознайомлено з новою системою організації харчування, яка впроваджена в Одеському НВК №125 по типу «шведський стіл». Було запропоновано вибір складових частин обіду: декілька видів салатів, перших страв, м’ясних або рибних страв та гарнірів, фрукти та різні напої.

Міністр освіти і науки України відвідав Одеський НВК № 125 Міністр освіти і науки України відвідав Одеський НВК № 125

Міністр освіти і науки України відвідав Одеський НВК № 125 Міністр освіти і науки України відвідав Одеський НВК № 125

Міністр освіти і науки України відвідав Одеський НВК № 125 Міністр освіти і науки України відвідав Одеський НВК № 125 Міністр освіти і науки України відвідав Одеський НВК № 125

Також обговорювалося питання організації безглютенового та безлактозного харчування для учнів 1-4 класів. Тетяна Макарова запропонувала продегустувати сучасні безглютенові страви.

Міністр освіти і науки України відвідав Одеський НВК № 125 Міністр освіти і науки України відвідав Одеський НВК № 125Міністр освіти і науки України відвідав Одеський НВК № 125


Перші архівні дані про школу №125 збережені в архіві на Кривій Балці і датуються 1861-го роком. Спочатку цей заклад називався народним училищем. У 90-ті роки – народною школою, в якій навчалися діти з першого по четвертий клас. У 1872 році в школі навчалося 55 дітей (37 хлопчиків і 18 дівчаток). У 1918 році – це школа-семирічка. У 1986 році на вулиці Кругова було споруджено будівлю школи, яка в даний момент складається з одного 3-х поверхового корпусу.  З 04 жовтня 2017 року функціонує як Одеський навчально-виховний комплекс №125 «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Одеської міської ради Одеської області. У школі працює творчий педагогічний колектив, який налічує 37 вчителів, з яких: вчителі-методисти – 2, старших вчителів – 5, вчителів вищої категорії – 6, учителів першої категорії – 14, учителів другої категорії – 8, фахівців – 10.

У школі створені комфортні умови для навчання і виховання підростаючого покоління, значно поліпшена матеріально-технічна база: сучасні спортивний та актовий зали, бібліотека і медичний кабінет, навчальні кабінети – оснащені сучасною технікою. За час роботи сформувався творчий педагогічний колектив, в якому працюють відмінники освіти, вчителі-методисти, старші вчителі.

********

У  2018  році на замовлення Управління капітального будівництва Одеської міської ради проведено капітальний ремонт будівлі школи, в тому числі приміщення харчоблоку і їдальні, проведено благоустрій території закладу. Модернізовано спортивний стадіон. Загальна вартість капітального ремонту Одеського НВК № 125 із проведенням благоустрою становить понад 60 000,0 тис. грн. Харчоблок школи забезпечено необхідним технологічним  обладнанням на загальну вартість –  293,3 тис. грн. (мармити, стелажі, виробничі столи, візок, пароконвекціонна піч, протирочно-різательна машина).

Відповідно до діючого договору №27 від 20.04.2021 року у навчальному закладі надаються послуги з організації харчування Товариством з обмеженою відповідальністю «ФАБРИКА СМАКУ». Харчування здійснюється згідно з орієнтовним двотижневим меню, затвердженим Головним Управлінням Держпродспоживслужби в Одеській області. У закладі започатковано «шведський стіл» (діти мають змогу  самостійно обирати страви з запропонованого набору страв на день).

Товариством з обмеженою відповідальністю «ФАБРИКА СМАКУ», яке надає послуги з організації харчування учнів та вихованців в Одеському НВК № 125, впроваджено систему НАССР. ТОВ «ФАБРИКА СМАКУ» має експлуатаційний дозвіл на потужності зберігання та реалізації харчових продуктів тваринного походження та з потужностями, які мають державну реєстрацію щодо обігу харчових продуктів. Це підтверджено відповідними сертифікатами та актами, які надаються під час проведення тендерної процедури закупівлі послуг на організацію харчування відповідно до Закону України «Про публічні закупівлі».

Додатково повідомляємо, що наразі триває тендерна процедура щодо закупівлі послуг на організацію харчування учнів 1-4 класів, які потребують  безглютенового та беклактозного харчування.

Share this post