Міський конкурс “Срібне слово”

2 листопада в Одеському міському Палаці дитячої та юнацької творчості відбувся фінальний етап щорічного міського конкурсу «Срібне слово». Фото

2 листопада в Одеському міському Палаці дитячої та юнацької творчості відбувся фінальний етап щорічного міського конкурсу «Срібне слово». У фінальному етапі взяли участь 48 учнів загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів міста – переможці районних відбіркових конкурсів.

Конкурс «Срібне слово» присвячені святкуванню у 2017 році Дня української писемності та мови.

Мета конкурсу: сприяння формуванню національно свідомої, духовно багатої особистості, розвиток творчих здібностей, основ виразного художнього читання і культури слова учнівської молоді, виявлення поетичних і літературних здібностей школярів.

Організатор конкурсу – департамент освіти і науки Одеської міської ради.

У конкурсі були представлені дві номінації: «Читці» і «Поети, прозаїки». Конкурсанти виконували твори малих літературних форм, уривки з творів різних жанрів світової і української літератури, сучасних авторів та свої твори.

9 листопада 2017 року Одеському міському Палаці дитячої та юнацької творчості відбудеться гала-концерт і нагородження переможців щорічного міського конкурсу читців, поетів та прозаїків «Срібне слово».

 

 

Share this post