Міський конкурс «Завжди сучасний Сковорода»: підсумки

Підведено підсумки міського конкурсу «Завжди сучасний Сковорода»

6 грудня 2022 року на базі освітнього простору «CreatED» було проведено фінальний тур міського конкурсу творчих робіт учнівської молоді «Завжди сучасний Сковорода», присвяченого 300-річчю від дня народження Григорія Сковороди». Захід проведено з дотриманням законодавства України в частині забезпечення заходів безпеки, пов’язаних із запровадженням правового режиму воєнного стану в Україні, запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2.

У фінальному турі Конкурсу взяло участь 84 учні 7-11 класів закладів загальної середньої освіти комунальної власності територіальної громади м. Одеси. 

Журі розглянуло 21 роботу з номінації «Науково-дослідницькі тези «Життєвий і творчий шлях Григорія Сковороди: ретроспектива і сьогодення», 37 робіт з номінації «Есе» на тему «Секрет щастя в тобі самому, в твоєму серці, повному любові» («Чого вчать мене афоризми Сковороди») та 26 робіт з номінації «Літературна творчість» («Немає більшої радості, аніж жити за покликанням»). Конкурсанти продемонстрували свої дослідницькі здібності, самостійність, оригінальність образно-художнього мислення, власну позицію та індивідуальність, а також грамотність викладу думок та культуру оформлення своїх напрацювань.

На підставі рішення фахового журі визначені переможці Конкурсу, які будуть нагороджені  дипломами Департаменту освіти та науки Одеської міської ради.

Наказ Департаменту освіти та науки Одеської міської ради від 08.12.2022 № 295 «Про підсумки проведення міського конкурсу творчих робіт учнівської молоді «Завжди сучасний Сковорода», присвяченого 300-річчю від дня народження Григорія Сковороди» 

___________________________________________

Конкурс проводився на виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 р.  899-р «Про затвердження плану заходів з підготовки та відзначення 300-річчя від дня народження Григорія Сковороди», листа Одеської районної державної (військової) адміністрації від 19.10.2022  4357/01-40/22/3 щодо запланованих заходів із відзначення  03 грудня 2022 року ювілейної дати від дня народження українського філософа, мислителя, вченого, педагога, громадського діяча, однієї з центральних постатей національної культури Григорія Сковороди, наказу Департаменту освіти та науки Одеської міської ради від 04 листопада 2022  259 «Про проведення міського конкурсу творчих робіт учнівської молоді «Завжди сучасний Сковорода»

Share this post