Міжнародна виставка “Сучасні заклади освіти”

14-16 березня 2019 року в м. Києві відбудеться X Міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти» та IX виставка освіти за кордоном «World Edu»

Організовує та проводить виставку Компанія «Виставковий Світ» за підтримки та участі Міністерства освіти і науки України, Національної академії педагогічних наук України.

Міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти» – за своїм фаховим і науковим рівнем, змістовністю ділової програми з найбільш актуальних і важливих питань галузі освіти, чисельністю учасників усіх ланок освіти та кількістю  відвідувачів є найбільш рейтинговою та широкомасштабною в Україні.

У програмі виставок:

  • Презентація закладів освіти України, наукових установ, органів управління освітою, закордонних навчальних закладів, міжнародних представництв.
  • Презентація сучасних засобів навчання, обладнання, меблів, продуктів, проектів, програм і рішень для впровадження в освітню практику.
  • Обговорення ефективних шляхів підвищення якості освіти, розвитку національних і міжнародних освітніх і науково-технічних проектів на конференціях, семінарах, круглих столах, презентаціях, майстер-класах, воркшопах, відкритих уроках, експертних дискусіях, дискусійних панелях.
  • Інформування учнів, майбутніх абітурієнтів, студентів і їх батьків про умови прийому до закладів освіти в 2019 році, можливості та переваги навчання в Україні та за кордоном.
  • Інформування учнів, майбутніх абітурієнтів, студентів і їх батьків про умови прийому на навчання до закладів освіти на 2019 році Україні та за кордоном.
  • Вручення переможцям конкурсів виставки Гран-Прі, золотих, срібних і бронзових моделей, дипломів, сертифікатів.

 

Виставки працюватимуть 14-15 березня 2018 року – 10:00 – 18:00, 16 березня 2019 року – 10.00-16.00

Із питань участі, відвідування та партнерства звертайтесь в ОРГКОМІТЕТ:

Компанія «Виставковий Світ»Тел./факс: +38 044 498-42-04, 498-42-05

Тел.моб.: +38 067 656-51-89

E-mail: [email protected]

Share this post