Мобільний клас безпеки в Одеському ліцеї №49

Департамент освіти та науки Одеської міської ради інформує

Формування ключових та стійких компетенцій у безпековому просторі сьогодення  – одне з головних завдань батьків та освітян.

Так, у рамках спільного проєкту Національної поліції та ДСНС України за підтримки Unicef до учнів ОДЕСЬКОГО ЛІЦЕЮ №49 ОДЕСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ завітав Мобільний клас безпеки. 

Мета проєкту – доступно пояснити дітям правила безпечної поведінки під час повномаштабного вторгнення.

Інспекторським складом відділу запобігання надзвичайним ситуаціям у Пересипському районі Одеського районного управління Головного управління ДСНС України в Одеській області, спільно з представниками Національної поліції проведено навчальні заняття з учнями Одеського ліцею № 49 на базі Мобільного класу безпеки.

Учні із зацікавленістю слухали про вибухонебезпечні предмети та правила пожежної безпеки, закріпили алгоритм дій при виявленні підозрілого предмету, побачили, як виглядають вибухові пристрої.

У середині мобільного класу учні мали змогу приміряти форму працівників оперативних служб і перевтілитися в рятувальну команду, девізом якої стало гасло українських рятувальників «ЗАПОБІГТИ. ВРЯТУВАТИ. ДОПОМОГТИ», дізналися, що рятувальники мають бути сильними і сміливими. А щоб здобуті знання не забувалися, діти отримали від фахівців буклети та наочність з протимінної тематики.

Такі заняття сприяють підвищенню культури безпеки серед учнівської молоді та батьківської громади.

 

 

 

 

 

______________________________

Більше інформації щодо питання безпеки можна отримати  в розділі  «БЕЗПЕКА ЖИТТЄДІЯЛЬНОСТІ».

Share this post