«На крилах пісень – від давнини до сучасності»: анонс

Департамент освіти та науки Одеської міської ради  інформує

Упродовж листопада 2022 року відбудеться міський дитячо-юнацький фестиваль-конкурс української пісні «На крилах пісень – від давнини до сучасності».

Конкурс проводиться  з метою залучення учнівської молоді до збереження народної культурної спадщини України, задоволення освітньо-культурних інтересів учнівської молоді, її потреб у професійному самовизначенні і творчій самореалізації, а також пошуку й підтримки талановитих співаків серед учнів та вихованців закладів освіти міста Одеси, з урахуванням встановлених карантинних обмежень в умовах воєнного стану.

Звертаємо увагу, що до 11 листопада 2022 року заявку на участь у Фестивалі-конкурсі та посилання на відеозаписи, розміщені на YouTube відповідно до Положення, необхідно надіслати на електронну адресу [email protected].

Засновником міського дитячо-юнацького фестивалю-конкурсу української пісні «На крилах пісень – від давнини до сучасності» є Департамент освіти та науки Одеської міської ради.

Фестиваль-конкурс присвячений Нінель Петрівні Ріхтер-Сочієнковій, яка довгі роки була однією з провідних співачок Одеської опери. 

Відповідальний за організацію та проведення Фестивалю-конкурсу – комунальний заклад позашкільної освіти «Одеський центр дитячої та юнацької творчості «Еврика».

Лауреати І, ІІ, ІІІ ступеня та учасники Фестивалю-конкурсу будуть нагороджені відповідними дипломами Департаменту освіти та науки Одеської міської ради.

______________________________________________________________

Більш детально з умовами проведення конкурсу можна ознайомитися у наказі Департаменту освіти та науки Одеської міської ради від 26.09.2022 № 200  “Про проведення міського дитячо-юнацького фестивалю-конкурсу української пісні “На крилах пісень – від давнини до сучасності”. 

Захід проводиться на виконання Міської цільової програми національно-патріотичного виховання дітей та молоді міста Одеси «Я – одесит, патріот України» на 2021-2026 роки, затвердженої рішенням Одеської міської ради від 03 лютого 2021 року №55-VІІІ.

Share this post