Екомайданчики у школах міста

“Не можна дивитися на світ, сидячи в класі”, – кажуть вчителі, які регулярно практикують уроки на свіжому повітрі.

Навчання на свіжому повітрі загартовують учнів, розвивають навички співпраці та взаєморозуміння, оскільки їх спілкування не обмежується партами та стінами кабінету. Така практика вчить дітей з повагою та любов’ю ставитися до навколишнього середовища, не шкодити природі та берегти її надра.

Уроки на свіжому повітрі більш безпечні, адже надворі значно простіше дотримуватися фізичної дистанції між дітьми. Та й взагалі, навчання не обов’язково означає сидіння за партою кілька годин поспіль.  У зв’язку з цим освітяни міста використовують шкільні подвір’я, стадіони та парки неподалік як альтернативу класній кімнаті.

 Так учні Одеського НВК №4, який розташований за адресою: просп. Адміральський, 32  у погожі осінні дні проводять цікаві уроки на шкільному ЕКОпросторі. Такі новації допомагають зробити освітній процес цікавішим,  сприяють розумовій активності школярів. Для дітей навчання і гра — нерозривні речі. Тож через гру, через рухову діяльність, учні краще засвоюють ту ж математику, природознавство та інші предмети. На Екомайданчику  обговорюються нагальні питання шкільного самоврядування з ініціативними Лідерами школи. Тому руханки та уроки просто неба, тобто на свіжому повітрі, продовжуються, допоки не задощить!Корисні посилання:

Мала академія наук України запрошує  до участі у Всеукраїнському конкурсі екологічних проєктів – «ЕКОПОГЛЯД». Мета конкурсу – популяризувати знання з екології, географії, дистанційного зондування Землі (ДЗЗ) і суміжних галузей науки, підтримати обдарованих дітей та учнівську молодь, залучити їх до науково-дослідницької діяльності в гуртках і секціях наукових відділень Малої академії наук України. До участі запрошуються учні закладів загальної середньої освіти і вихованці закладів позашкільної освіти.

Лист МОН України від 07.09.2021 № 4/740-21 «Про проведення Всеукраїнського конкурсу «Eкопогляд»»

Share this post