Нова українська школа

Одеські вчителі увійшли в групу тренерів Нової української школи

Одеські вчителі увійшли до складу групи тренерів Нової української школи для вчителів початкової школи.

До складу групи тренерів НУШ з усіх областей України увійшли представники Одеської області – вчителі Одеського навчально-виховного комплексу №13 Анна Прокопенко та Ірина Баландіна. Разом з іншими 48 тренерами вони залучені до реформування системи освіти зсередини і найближчі 4 місяці будуть рухатися до мети – “Сучасній школі – сучасного вчителя”.

Тренери 30 жовтня 2017 року розпочали навчання на базі Новопечерської  школи м. Києва.

Надалі одеські вчителі у складі групи тренерів будуть навчати 22 000 вчителів початкової школи навчальних закладів України для 1 вересня 2018 року.

У слухачів цієї першої сесії відбулася зустріч з Міністром освіти Лілією Гриневич, яка зазначила, що ключовими фігурами в цьому процесі є люди – тренери, які будуть проводити очне навчання, розробники, які займаються створенням дистанційного курсу, педагоги на місцях, які будуть займатися організаційною роботою, і ще неймовірна кількість людей, без яких цей процес не буде вдалим. Саме на цих людей, які прагнуть змін, динамічної і цікавого життя, тримається світ, і чим більше таких людей буде залучено – тим успішнішою буде Нова українська школа, українська освіта, кожна українська школа і дитина.

 

*************************************************

Підготовка тренерів для навчання вчителів початкових класів Нової української школи проводиться Міністерством освіти і науки України, громадським союзом “Освіторія” в партнерстві з Новопечерською школою            м. Києва.

Новопечерська школа – це новітнє навчальний заклад для школярів з 1-го по 11-й клас. Школа вчить дітей за українською програмою освіти, суміщеною з провідними світовими методиками викладання. До роботи над шкільним навчальним планом були залучені фахівці з Канади, Нідерландів і Великобританії.

 

Share this post